Arī Charli XCX izsludina dokumentālo filmu

Publicēšanas datums : 18.02.2021

Dokumentālās filmas par mūziķiem ir modē.

Arī britu dziedātāja Charli XCX izsludinājusi savu dokumentālo filmu, kurā iemūžināta viņas 2020. gada albuma “How I’m Feeling Now” tapšana.

Sākotnēji bijis plānots, ka filmu sauks (6ft Apart) jeb latviešu variantā “2 metri”, taču tagad tā pārdēvēta par “Alone Together” (“Kopējā vienatnē”) un savu pirmizrādi piedzīvos 18. martā 2021. gada South by Southwest (SXSW) filmu festivāla laikā.

“Dokumentālā filma stāstīs ne tikai par 5 nedēļas ilgo mana albuma veidošanas procesu, bet ietvers sevī arī visas emocijas, kādas radīšana, satikšanās ar cilvēkiem un dzīve karantīnā jeb patiesībā gluži jaunā pasaulē izraisa cilvēkos visā pasaulē,” Čārlija rakstījusi savā Instagram kontā.

“Paldies visiem eņģeļiem, kuri ir iekļuvuši šajā dokumentālajā filmā, kā arī tās režisoriem @bradleyandpablo, jūs tagad pazīstat mani no iekšpuses un ārpuses,” tupinājusi dziedātājā, tālāk izsakot pateicību, individuāli un visiem kopā, cilvēkiem, kas palīdzējuši filmas tapšanā. “Nezinu, kad šī filma iznāks, bet, kad tas notiks, noteikti izbaudiet,” savu ierakstu noslēgusi Čārlija. 

0" alt="embed" width="425" height="350" />

“Alone Together”, kuru producējusi pati mūziķe, kā arī kompānijas “Snoot Entertainment” un “Dangerous Baby Productions”, ir pirmā pilna garuma filma mūzikas video režisoru Bredlija un Pablo (Bradley&Pablo), kuri ir radījuši videoklipus tādiem māksliniekiem kā Harijs Stailzs (Harry Styles), Rozālija (Rosalia) un Lil Nas X, radošajā karjerā.

Kamēr gaidām filmu, der paturēt prātā, ka Londonā dzīvojošais Filipīnu mūziķis No Rome nesen kacināja savus fanus ar muzikālo sadarbību, kurā piedalās gan Charli XCX, gan grupa The 1975.

Savā Tvitera kontā 23 gadus vecais mūziķis pagājušajā nedēļā rakstīja: “Man, (dziesmas autorei) Charli XCX & The 1975 ir kopīga dziesma. Māsterēšana ir pabeigta, tagad gaidām, kad tiks pabeigta videoklipa montāža. Būs pie jums ātrāk, nekā domājat. OK, tas pagaidām viss, mīlu jūs.”

0" alt="embed" width="425" height="350" />

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Charli Xcx

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white