Apvienība Lonely Island sarakstījusi dziesmu 2018. gada Oskara ceremonijai

Publicēšanas datums : 07.03.2018

“Mēs sarakstījām dziesmu šā gada Oskariem, kas bija pārāk ambicioza (dārga un loģistisks murgs), tāpēc tā netika producēta, bet te būs demo uzmetuma versija jūsu priekam!” 

Endijs Sambergs (Andy Samberg) tika sagaidīts ar skaļiem smiekliem sestdienas (3. martā) “Spirit Awards”, kur viņš izpildīja Simple Minds hita “Don’t You Forget About Me” versiju, atgādinot indie aktieriem par viņu saknēm, ja nu gadījumā viņi kļūst par lielo kases grāvēju aktieriem.

 

Tomēr viņš nevarēja kāpt uz skatuves 90. Akadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā svētdien. Visticamāk iemesls tam bija Samberga komēdijas trupas Lonely Island centieni producēt dziesmu, kuru nebija iespējams producēt. 

“Mēs sarakstījām dziesmu šā gada Oskatiem, kas bija pārāk ambicioza (dārga un loģistisks murgs), tāpēc tā netika producēta, bet te būs demo uzmetuma versija jūsu priekam,” savā Twitter profilā raksta grupa. 

 

Demo video iesākas ar tekstu, kurā iekļauts paplašināts tvīta teksts, piebilstot: “Visi vokāli un vizuālais noformējums ir pagaidu variants, tāpēc, lūdzu, izmantojiet savu izdomu un izbaudiet!” 

Dziesmas nosaukums ir “Why Not Me?” un tā stāsta par vairākiem varoņiem no jaunākajām filmām – Toru (Thor), klaunu Peniveizu (Pennywise), Lady Bird, Brīnumsievieti (Wonder Woman) un daudziem citiem. Dziesmā visi varoņi vaicā, kādēļ zvaigznes no lieliem kases grāvējiem netika nominētas Oskaram. 

image 1

 

Pagaidām nav zināms, vai Lonely Island plāno šai dziesmai piešķirt pienācīgu mūzikas video, taču pagaidu versiju vari noskatīties zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white