Apskati Paramore psihedēlisko „Caught in the Middle” videoklipu!

Publicēšanas datums : 28.06.2018

Amerikāņu grupas Paramore jaunākais videoklips ir sulīgs, Technicolor krāsās ieturēts ceļojums prātā.

Savas dziesmas „Caught in the Middle”, kas ir muzikālā trio piektais singls no viņu piektā studijas albuma „After Laughter”, kas iznāca pērn, vizuālajā pavadījumā poprokeri turpina pieturēties pie savām retro tendencēm.

image 3Jaunajā videoklipā, kas tā vien atgādina kaut ko jau 80.gados redzētu, košās krāsās ieturētie augļi mainās un pārvēršas par izkropļotu formu priekšmetiem, bet citās ainās grupa virpuļo kosmosā un citās pasaulēs.

image 2
Kadrs no klipa


image 1
Kadrs no klipa


„Es tikai esmu mazliet iestrēgusi vidū/ Es cenšos tikt uz priekšu, bet tas nav tik vienkārši,” („I'm just a little bit caught in the middle/ I try to keep going but it's not that simple,”) dzied grupas soliste Heilija Viljamsa (Hayley Williams), kamēr viņas grupas biedri Teilors Jorks (Taylor York) un Zaks Farro (Zac Farro) mēģina noturēt līdzsvaru uz milzīgiem āboliem, kas griežas ap savu asi.Endija Vorhola (Andy Warhol) stilā ieturētais videoklips turpina vizuālo tēmu, kas iesākta jau grupas iepriekšējā singla „Rose-Colored Boy” videoklipā. Arī tajā, lai norādītu uz dziesmas melanholisko noskaņu, tikušas izmantotas izteiksmīgas krāsas.Savulaik Tviterā grupa par „Rose-Colored Boy” skaidrojusi, ka tā esot dziesma par to, kā mums spiež uz pasauli skatīties ar aklu optimismu, kad mēs patiesībā pret pasauli un savu vietu tajā izjūtam tukšu bezcerību.

„Pastāv tik liels sociālais spiediens būt (vai vismaz izlikties) „laimīgiem”, ka mēs patiesi izjūtam kaunu, ja tā nejūtamies.”


Vai „Caught in the Middle” videoklips tev liek justies laimīgam vai tomēr nomāc?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white