Apskati, kā zvaigznes pavadījušas laiku Stagecoach festivālā!

Publicēšanas datums : 30.04.2018

Turpinoties dažādu mūzikas festivālu laikam, pagājušajā nedēļas nogalē laiks bija pienācis Stagecoach festivālam!

Nedēļu pēc tam, kad liels daudzums slavenību bija apmeklējušas slaveno Coachella festivālu Kalifornijā, daudzi no viņiem nesmādēja arī gada karstāko kantrī mūzikas festivālu Stagacoach, kas norisinājās Indio pilsētā, Kalifornijas štatā.

Bruņojušies ar festivālam trīs dienu garumā nepieciešamo ekipējumu, uz pasākumu, par kura galvenajiem māksliniekiem bija izsludināti Florida Georgia Line, Kīts Urbans (Keith Urban) un Gārts Brukss (Garth Brooks), bija ieradies grupas DNCE līderis Džo Džonass (Joe Jonas) ar savu līgavu Sofiju Tērneri (Sophie Turner) un vienu no jaunākajiem brāļiem Niku Džonasu (Nick Jonas), realitātes šovu zvaigzne Kendra Vilkonsona (Kendra Wilkinson) un daudzi citi.

image 1Ar savu uzstāšanos festivāla viesus priecēja arī Kelsija Balerini (Kelsea Ballerini), Džeisons Derulo (Jason Derulo), Džeiks Ouens (Jake Owen) un daudzi citi.

image 2
Jason Derulo


Atgādinām, ka Stagecoach festivāls pirmo reizi norisinājās 2007.gadā un kopš tā laika savu fanu bāzi ir uzaudzējis no 27 000 apmeklētāju dienā līdz vairāk nekā 70 000 apmeklētāju dienā.

image 3Galerijā vari apskatīt, kā slavenības pavadījušas šīs trīs labas kantrī mūzikas piepildītās dienas.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white