Aplūko “Shy Away” aizkulises!

Publicēšanas datums : 16.04.2021

Grupa Twenty One Pilots publicējusi ieskatu sava jaunākā videoklipa dziesmai “Shy Away” aizkulisēs.

Jaunais singls tika laists klajā pagājušajā nedēļā kā pirmais muzikālais vēstījums no gaidāmā Ohaio dueta sestā studijas albuma “Scaled and Icy”, kuru paredzēts izdot 21. maijā

Grupas dalībniekis Tailers Džozefs (Tyler Joseph) un Džošs Dans (Josh Dun) savā YouTube kanālā publicējuši klipu ar nosaukumu “Shy Away (Beyond the Video)”. Tajā parādīts, kā tapis dziesmas krāsainais vizuālais noformējums, pie kā radīšanas strādājuši Mailzs Keibls (Miles Cable) un Eidžejs Favičio (AJ Favicchio).

Astoņas minūtes garais video demonstrē, kā filmēta dueta uzstāšanās, kamēr viss tehniskais personāls, kā jau tas mūsdienās pieņemts, darbojas, tērpti sejas maskās. 

“Dažiem droši vien šķiet, ka mūsu darbs ir ļoti viegls, lai gan patiesībā tas ir ļoti grūts,” vienā mirklī jokojot saka grupas dalībnieki, piebilstot, ka videoklipa filmēšana “pilnīgi noteikti ir mūsu darba grūtākā sadaļa”. 

Džozefs vēlāk pauž mākslīgu sašutmumu. “Piedodiet, vai jums ir mikrofons, kas darbojas?” viņš vaicā. “Mēs visa šī video uzņemšanas laikā tikai izliekamies, ka dziedam, un tas, manuprāt, ir tāpēc, ka mikrofona vads nekur nav iestiprināts.”

Jāpiebilst, ka “Scaled and Icy” lielākoties ir Džozefa roku darbs, kurš to salicis kopā, darbojoties savā mājas studijā, kamēr Džošs citā vietā ierakstījis bungu partijas.

Lai atzīmētu jaunā diska iznākšanu, Twenty One Pilots uzstāsies “masīvā” tiešsaistes koncertā, ko visā pasaulē būs iespējams noskatīties 21. maijā.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Twenty One Pilots

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white