Aplūko Maklemora pirmo foto ar meitu Koleti!

Publicēšanas datums : 11.06.2018

Maklemors (Macklemore) visiem atrāda savu otro meitu!

Pagājušajā nedēļā superzvaigznes sieva Triša Deivisa (Tricia Davis) Instagramā publicējusi pirmo foto, kurā lepnais tētis redzams kopā ar viņu otro meitu.

Piemīlīgajā bildē Maklemors, kura īstais vārds ir Bens Hagertijs (Ben Haggerty), maigi uzsmaida kamerai, rokās turot savu zilacaino mazuli. Līdz ar pirmās kopīgās bildes publicēšanu atklāts arī martā dzimušās meitiņas vārds. Pie foto attēla Deivisa pierakstījusi: „Kolete Koala” un pievienojusi sarkanas sirds emocijbildi.

image 5Par Maklemora ģimenes papildinājumu ziņojām jau aprīļa sākumā. Kolete ir pievienojusies savai vecākajai māsai Slounai Eivai Simonai Hagertijai (Sloane Ava Simone Haggerty), kura nesen kļuvusi 3 gadus veca.

image 1
Macklemore, Tricia & Sloane


Mūziķis un viņa sieva, kuri ir slaveni ar savu privātumu, par vecākās meitas piedzimšanu un savām laulībām paziņoja 2015.gadā pēc vairāk nekā divus gadus ilgušas saderināšanās.

image 3
Macklemore & Tricia


Šā gada maijā dziesmas „These Days” izpildītājs žurnālistiem atklāja grūtības, ar kurām sastopas, mēģinot sabalansēt ģimeni, vecāku pienākumus un savu karjeru. Par to vairāk vari izlasīt šeit.Par spīti haosam, kas neglābjami nāk līdzi diviem maziem bērniem, Maklemors neko nenožēlojot. Kā viņš pagājušā gada oktobrī pavēstījis izklaides kanālam „E! News”: „Kad tu šajā pasaulē ienes jaunu dzīvību, tas tevi izmaina, tas tevi pārvērš tādā maģiskā veidā, kādu es nekad iepriekš vēl nebiju pieredzējis.”

image 2
Macklemore


Veselību, mīlestību un saticību jaunajai četru cilvēku ģimenei!

image 4

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white