Anna Kurņikova nespēj izbēgt no dejošanas pie Enrikes Iglesiasa mūzikas

Publicēšanas datums : 25.05.2018

Tu vari bēgt, tu vari slēpties, bet tu nevari izbēgt („Escape”) no Enrikes Iglesiasa (Enrique Iglesias) mūzikas!

Vienā no savām retajām publikācijām sociālajos medijos dziesmas „El Bano” izpildītāja mīļotā sieviete un bērnu māte Anna Kurņikova (Anna Kournikova) Instagramā atrādījusi sirsnīgu mirkli kopā ar vienu no abu pagājušā gada decembrī dzimušajiem dvīņiem.

image 1
Anna Kournikova; Enrique Iglesias


Tā vietā, lai publicētu kārtējo pašbildi vai standarta fotoattēlu, jaunā māmiņa nolēmusi savā Maiami mājā nedaudz uzdejot. Un, jā, pilnīgi iespējams, ka tu atpazīsi dziesmu, pie kuras viņa nolēmusi to darīt!

„Mazā, lūdzu nemanto manas deju kustības,” viņa video aprakstā pierakstījusi saviem 942 000 sekotāju.Minētajā video kādreizējā tenisiste un viņas meita Lūsija (Lucy) dejo un kratās Enrikes jaunākās dziesmas „Move to Miami”, kas tapusi kopā ar Pitbull, pavadībā.Lai gan abi dvīņu vecāki ir ļoti noslēgti attiecībā uz savu privāto dzīvi un īpaši viņu bērniem, laiku pa laikam faniem tomēr tiek dota iespēja ieskatīties viņu kā četrotnes ģimenes dzīvē.

„Es pirms apmēram 12 nedēļām kļuvu par tēvu un ar absolūtu pārliecību varu jums pasacīt divas lietas: mīlu savus bērniņus! Es viņus tik ļoti mīlu!” Enrike šā gada martā pavēstījis sava koncerta klausītājiem. „Patiesībā tās būs trīs lietas: mīlu savu meiteni un sasodīti spēcīgi mīlu jūs visus par to, ka šovakar atrodaties šeit!”

image 2
Enrique Iglesias


Jāpiebilst, ka šī nav pirmā reize, kad Anna izklaidējas, dejojot pie sava mīļotā mūzikas. Gada sākumā jau vēstījām par viņas izklaidēm uz jahtas. Vairāk par to vari izlasīt šeit.

Un, lai gan neviens no jaunajiem vecākiem regulāri neapmeklē sarkanā paklāja pasākumus, dažas viņu publikācijas sociālajos medijos liek domāt, ka viņu dzīvē notikumu netrūkst. Turklāt, ņemot vērā, ka apkārt skraida divi mazuļi, tie, jādomā, ir pārsvarā labi notikumi.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white