Anmarija un Neitans Dovs nav viena hita brīnums

Publicēšanas datums : 22.04.2021

 

Sava otrā albuma ietvaros Anmarija (Anne-Marie) ir vairākkārt sadarbojusies ar Neitanu Dovu (Nathan Dawe).

Kā zināms, 30 gadus vecā dziedātāja sadarbojās ar 26 gadus veco dīdžeju un producentu, kā arī ar reperi MoStack savā nesen izdotajā dziesmā “Way Too Long”. 

Tagad Anmarija apstiprinājusi, ka viņas krājumā ir vēl vairākas viņas un Neitena radītas dziesmas, kas tiks iekļautas albumā, kas sekos viņas 2018. gadā izdotajai debijas platei “Speak Your Mind”.

Piedaloties radioraidījumā “KISS Breakfast with Jordan & Perri”, dziesmas ”Don’t Play” izpildītāja atklājusi: “Šīs dziesmas ietvaros mums notika atsevišķas sesijas, bet vispār mēs kopā esam radījuši vairākas dziesmas. Ak, es tikko pateicu kaut ko tādu, ko man nevajadzēja teikt. Nujā, tās tiks iekļautas manā jaunajā albumā.

Mēs strādājām kopā, un tad uzradās šī dziesma, un Neitans man jautāja: “Ko tu domā par šo dziesmu?”, un es teicu: “Hmm, OK, noklausāmies,” jo parasti es neizpildi dziesmas, ko pati neesmu sarakstījusi, tāpēc uzreiz nepiekritu.

Taču šo dziesmu es uzreiz sajutu. Tur ir vārdi: “Ir pagājis jau pārāk ilgs laiks,” un es nodomāju, ka tieši tā jūtos arī pati, tāpēc, jā, jutu, ka man tā ir jāizpilda, un tūlīt to arī izdarīju, ierakstot dziesmu pati savās mājās.”

Tāpat jāatceras, ka Anmarija mums visiem drīzumā ir apsolījusi arī duetu ar Nialu Horanu (Niall Horan), kas tapis, abiem māksliniekiem vienojoties kopīgā mīlestībā pret golfu. Vairāk vari uzzināt šeit!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white