Anmarija salīdzina Nialu Horanu ar Edu Šīranu

Publicēšanas datums : 03.06.2021

Anmarija (Anne-Marie) sadarbību ar Nialu Horanu (Niall Horan) salīdzinājusi ar darbu studijā ar pašu Edu Šīranu (Ed Sheeran).

Dziesmas “Don’t Play” izpildītāja atklājusi, ka viņas partnerim dziesmā “Our Song”, 27 gadus vecajam Nialam piemītot daudz to pašu īpašību, kas dziesmas “Shape of You” autoram.

Uzstājoties raidierakstā “Make Ir Rain with Josh Smith”, par kādreizējo grupas One Direction dalībnieku Anmarija sacījusi: “Viņš ir tik lielisks un mīļš, un vienkāršs. Viņš man daudzējādā ziņā atgādina Edu, viņam piemīt daudz Eda kvalitāšu, un viņš ir arī tikpat talantīgs. Kad mēs sākām darbu studijā, viņš uzreiz paņēma savu ģitāru un iespēlēja to partiju, kuru jūs dzirdat dziesmā. Pēc tam viņš ķērās klāt klavierēm, un man šķita, ka viņš izrādās, jo es nespēlēju nevienu instrumentu, bet viņš apgāja apkārt visai studijai.”

Tāpat 30 gadus vecā hitu meistare atklājusi, ka par spīti tam, ka Šīrans ir popmūzikas zvaigzne ar grandioziem panākumiem, arī viņam joprojām esot dienas, kad viņš raizējoties par savu nākamo singlu. Šādās reizēs abi draugi ļoti palīdzot viens otram.

Viņa stāstījusi: “Eds Šīrnas vienmēr ir bijis tas cilvēks, pie kura es varu vērsties pēc padoma industrijas jautājumos, jo viņš zina, kā tas ir jādara, viņš ir profesionālis šajos jautājumos. Tāpēc katru reizi, kad es nejūtos droši, es parunāju ar viņu, un viņš man atklāj, kam pats ir gājis cauri. Jūs zināt, viņš ir tik veiksmīgs, un visiem viņš patīk, un jūs nekad neiedomātos, ka viņš kādreiz jūtas nedroši vai raizējas par savu nākamo singlu, jo visas viņa dziesmas sasniedz topi pirmās vietas, taču tā notiek. Tāpēc, ja godīgi, es ar viņu runāju par visu.”

Kas attiecas uz to, ko dziedātāja iemācījusies no repera KSI, ar kuru kopā tapusi dziesma “Don’t Play”, Anmarija dalījusies, ka 27 gadus vecais kanāla YouTube zvaigzne devis viņai padomu smieties, saņemot negatīvus komentārus internetā.

Viņa piebildusi: “KSI man daudz iemācīja par to, kā tikt galā ar interneta troļļiem. Lielākoties es mēģinu par to neiespringt, bet viņš man ieteica vienkārši pasmieties. Man gan šķiet, ka tas nav tik vienkārši, taču ir tiešām smieklīgi, un tagad, kad es izlasu kādu sliktu komentāru par sevi, es vienkārši nodomāju: “Ha-ha!”, un to man iemācīja viņš.”

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white