Andrea Bočelli atgriežas Baltijā ar grandiozu koncertprogrammu

Publicēšanas datums : 25.10.2018

Šodien plkst. 9:00 visā “Biļešu Serviss” tīklā sākas biļešu pārdošana uz leģendārā tenora Andrea Bočelli koncertu, kas norisināsies 20. augustā Tallinas Dziesmu svētku estrādē. Pasaulē iemīļotā tenora koncerts būs grandiozs - programmā paredzētas gan klasiskās mūzikas pērles, gan arī Bočelli vispopulārākie singli. Bočelli pagājušā gada koncerts Arēnā Rīgā bija izpārdots, koncerta organizatori iesaka neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi. Uz koncerta norises vietu tiks norīkoti speciāli autobusi Rīga - Tallina - Rīga, kuru biļetes būs pieejamas tuvāk pasākumam.
 
 
Andrea un Mateo Bočelli - “Fall on Me”
 
Andrea Bočelli, kas dzimis Itālijā, Pizā, ir pasaules iemīļotākā klasiskās mūzikas zvaigzne. Andrea Bočelli lielākais hīts “Con Te Partirò” vai angļu valodā “Time To Say Goodbye”, kas ir tapis sadarbībā ar Sāru Braitmani, ir viens no visu laiku visvairāk pārdotajiem singliem. Itāļu tenors ir pārdevis vairāk nekā 80 miljonus albumu kopiju, dziedājis pāvestiem, prezidentiem, karaliskajām ģimenēm, kā arī uzstājies pasaules slavenākajās koncertzālēs un operteātros. Superzvaigzne Bočelli ir pazīstams kā "ceturtais tenors". 
 
Andrea Bočelli - “ Time to Say Goodbye”
 
26. oktobrī Bočelli izdos savu jauno albumu “Si”, kas ir pirmais albums vairāk nekā 14 gadu laikā. Albums ir veltīts mīlestībai, ticībai un ģimenei. Albums ir ierakstīts Itālijā, un tā producents ir leģendārais Bobs Ezrins, kas ir sadarbojies ar “Pink Floyd” un Lū Rīdu. Albuma pirmais singls jau ir publiski pieejams. Tā nosaukums ir “Fall on Me”, un tajā papildus Andrea var dzirdēt arī viņa dēlu Mateo Bočelli. Vien dažu dienu laikā šī dziesma ir guvusi milzīgu popularitāti. 
 
Igaunijā notiekošais Andrea Bočelli koncerts ir unikāls, pateicoties tā tehniskajiem risinājumiem. Saskaņā ar koncerta organizatora “Monster Music OÜ” izpilddirektora Tanela Sammu sacīto, mākslinieka tehnisko vēlmju saraksts ir ārkārtīgi sarežģīts un pārsniedz visu līdz šim redzēto. Pēc “Eventech OÜ” pārstāvja Paula Jirgensona teiktā, kas apkalpo Bočelli koncertus Eiropā, itālis ar savām tehniskajām prasībām šobrīd ir viens no māksliniekiem, kura koncertturnejām Eiropā ir visaugstākās skaņu tehnikas prasības. Augstās prasības nodrošina patīkamu un kvalitatīvu koncertu. 
 
Koncerta, kas notiks Tallinas Dziesmu svētku estrādē, biļešu cenas ir sākot no 63 eiro. Biļešu pārdošana visās Baltijas valstīs sāksies jau rīt, 26. Oktobrī visā “Biļešu Serviss” tīklā.
 
Sēdvietu skaits ir ierobežots! 
Vecuma ierobežojums koncerta apmeklējumam – koncertu var apmeklēt bērni no sešu gadu vecuma.
 
 
Vairāk informācijas:

Mākslinieki: Andrea Bocelli

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white