Alok, Felikss Jens un britu grupa “The Vamps” kopā ir radījuši jaunu dziesmu “All The Lies”

Publicēšanas datums : 16.03.2019

Brazīliešu dīdžejs Alok šogad jau ir izdevis divas dziesmas - “Pray” sadarbībā ar Konoru Mejnardu (Conor Maynard) un “Metaphor” duetā ar Timmy Trumpet, tomēr mūziķis pie tā neapstājas un klausītājiem piedāvā jaunu skaņdarbu. Šoreiz singla tapšanā izpildītājam talkā nāca vācu dīdžejs Felikss Jens (Felix Jaehn) un britu pop roka grupa “The Vamps”. 

Alok iemantoja lielu popularitāti pēc dziesmas 2016. gada  “Hear Me Now”, kas tapa sadarbībā ar Bruno Martini un Zeeba. Skaņdarbs sasniedza 376 miljonu atskaņojumu vietnē Spotfiy, kā arī pašlaik tai ir vairāk par 296 miljoniem skatījumu Youtube. 

Felikss Jens plašāk pazīstams ar savu remiksu populārajam OMI hītam “Cheerleader”, kas Lielbritānijā, Vācijā, Francijā un citās Eiropas valstīs sasniedza dziesmu topu pirmo vietu.

“The Vamps” ir viena no britu populārākajām un veiksmīgākajām grupām. Mūziķi izdeva savu trešo albumu “Night and Day” pagājušajā gadā, sadalot to divās daļās. Pirmā daļa saules gaismu ieraudzīja 2017. gadā, savukārt otrā daļa 2018. gada jūlijā. Albums spēja ierindoties Lielbritānijas topa virsotnē, pārliecinoši ieņemot pirmo vietu. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white