Ališa Kīsa laiž klajā savu pirmo singlu šogad

Publicēšanas datums : 10.01.2020

Amerikāņu mūziķe Ališa Kīsa (Alicia Keys) izdevusi savu jaunāko skaņdarbu “Underdog”, kam izdošanas brīdī kļuva pieejams arī mūzikas videoklips.

“Daži cilvēki uzskata, ka “neveiksminieks” (underdog) ir negatīvs vārds, taču es to redzu, kā varenu vārdu, kas attēlo tos, kuri, neskatoties uz to, ka tikuši novērtēti par zemu, spējuši kāpt un izaicināt, un pārsniegt gaidīto”, pastāstīja dziedātāja preses relīzē, “Es ļoti mīlu šo dziesmu, jo tā ir par reālo dzīvi, par reāliem cilvēkiem un mūsu pieredzēm. Dziesmā vārdi: “Viņi saka, ka es nekad to nespēšu izdarīt, bet es biju radīts, lai lauztu šablonus”, man šķiet, ka pasaulē nav tāda cilvēka, kurš nebūtu juties līdzīgi,” atzina izpildītāja.

“Underdog” kļūs par daļu no dziesmu autores septītā studijas albuma ar nosaukumu “A.L.I.C.I.A.”. Precīzs iznākšanas datums pagaidām nav zināms, tomēr tā izdošana tiek plānota šajā gadā. Tajā tiks ietverti iepriekšējās dziesmas “Show Me Love”, sadarbībā ar dziedātāju Migelu (Miguel), kā arī singls “Time Machine”.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Alicia Keys, Miguel

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white