Alija Brūka un Matoma apvienojas jaunā singlā

Publicēšanas datums : 20.09.2019

Amerikāņu dziedātāja un bijušā grupas “Fifth Harmony” dalībniece Alija Brūka (Ally Brooke) salikusi spēkus kopā ar norvēģu dīdžeju un ierakstu producentu Matoma, lai laistu klajā jaunu ierakstu - “Higher”. Līdz ar dziesmu tika izdots arī mūzikas klips, pie kura režijas strādāja Maikls Garsia (Michael Garcia).


Mūziķe iepriekš sadarbojās pie dziesmām - “Vámonos” ar Krisu Krosu Amsterdamu un “Messiah”,“Perfect” ar dīdžeju Topic un dziesmas “Look At Us Now” ar “Lost Kings” un “ASAP Ferg”. Līdz ar jauno dziesmu Ally Brooke turpina darbu pie debijas solo projekta, kura izdošana plānota šajā gadā.


Matoma sasniedzis vairākus pagodinājumus, tostarp arī RIAA Zelta statusa singlu - Matoma un The Notorious B.I.G. “Old Thing Back” (Feat. Ja Rule & Ralph Trevsant), no debijas albuma “Hakuna Matoma”. Matoma atpazīstams ar tikai viņam raksturīgu skanējumu, ko dzirdam arī jaunākajā singlā “Bruised Not Broken” (feat. MNEK & Kiana Ledé), kā arī pazīstam no sadarbībām ar - Džeisonu Derulo (Jason Derulo), Dženiferu Lopezu (Jennifer Lopez), Dua Lipa un “The Vamps”, “Coldplay”, “One Direction”, Snoop Dogg, Eminem, un  Šonu Paulu (Sean Paul).

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Matoma

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white