Ali Gatie jaunajā singlā apvienojies ar Alesiju Karu

Publicēšanas datums : 21.09.2020

Pavisam nesen pasaules slavu ieguvušais kanādiešu izpildītājs Ali Gatie laidis klajā savu pirmo sadarbības skaņdarbu. Dziedātājs aicinājis sadarboties citu kanādiešu mūziķi Alesiju Karu (Alessia Cara), lai laistu klajā jaunāko singlu “Welcome Back”.

Mākslinieks lielo popularitātes vilni guva ar melanholisko hitu “It’s You”, kas strauji iekaroja fanu sirdis sociālo mediju platformās. Savukārt jaunais singls lieliski demonstrē, ka izpildītājs spēj sacerēt arī priecīgām noskaņām apvītu skaņdarbu. “Welcome Back” ir atmiņā paliekoša, sirdi plosoša mīlas balāde, kurā apvienojas intīms pop un juteklisks R&B žanru dziedājums.

Atklājot dažādas nianses par savu jauno singlu, 23 gadus vecais dziedātājs sniedza komentāru medijam “Complex”: “Es uzrakstīju “Welcome Back” kā stāstu ar divām pusēm. Pirmā ir viegli saprotamais mīlas stāsts, par mīļoto, kas katru reizi īslaicīgi atgriežas atpakaļ. Turpretī to tumšāko dziesmas pusi es uzrakstīju sevis citai versijai, laimīgākai versijai, ko es sagaidu tumšos un grūtos laikos,” atzīstas dziedātājs.

Pēdējos 18 mēnešos Ali Gatie dziesmas pārsniegušas 3 miljardus klausījumu, dziedātājs sakrājis 2,4 miljonus YouTube abonentu, 1,8 miljonus sekotāju platformā TikTok un 1,6 miljonus sekotāju “Instagram”. Viņa otrais singls “What If I Told You That I Love You”, kas tika izdots pēc hita “It’s You” spēja ierindoties Lielbritānijas topa klausītāko dziesmu 57. pozīcijā.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Mākslinieki: Ali Gatie

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white