ALEC BENJAMIN izdevis debijas albumu “These two windows”

Publicēšanas datums : 01.06.2020

"These Two Windows" ir jaunā, tomēr jau plaši atzītā un novērtētā izpildītāja Alec Benjamin debijas albums, kurā iekļautas tādas fanu iecienītās dziesmas kā “Oh My God”, “Demons” un “Mind is a Prison.”  Albums pieejams straumēšanas servisos.

Tā vietā, lai stāstītu stāstus par citiem, es palūkojos uz sevi. Vairāk par sajūtām savā galvā. Noklausoties dziesmas, jūs sapratīsiet par ko es domāju. Ir bijis stress un spiediens no malas. Brīžiem es domāju visam atvest ar roku, tomēr esmu gandarīts, ka tā nedarīju. Ziņojums ko vēlos nodot ir pārāk svar\igs priekš manis,” stāsta jaunais izpildītājs Alce Banjamin.

image 1


Patlaban aktuālais singls  “Oh My God” iekļuvis Top 40 Radio un sniedz vēl vienu pierādījumu Alec aktualitātei. Kopumā viņa daiļradei ir 2 mijardi klausījumu. Kā nosaucis TIME Magazine – “Stāstu stāstnieks no nākamās paaudzes”. 


Papildu kritiņu un fanu uzmanībai Alec Benjamin ir ieguvis citu, populāu mūziķu labvēlību - Billie Eilish, Bryson Tiller, Kevin Abstract, kā arī sava elka -  John Mayer uzmanību. Viss sākās ar mixtape NARRATED FOR YOU, kas pārdotas vairāk kā miljons kopijās visā pasaulē.

Jauno albumu "These Two Windows" klausies šeit!

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white