Albumi, kas gaidāmi 2020. gadā

Publicēšanas datums : 30.12.2019

Dekāde ir gandrīz aizritējusi, 2020. gadam jau klauvējot pie durvīm. Nākamais gads mūzikas industrijā solās būt jaunumiem bagāts, daudziem pazīstamiem mūziķiem plānojot izdot savas nākamās plates. Oficiālie britu čārti ir izveidojuši sarakstu, paziņojot par gaidākajiem albumiem 2020. gadā, kas pavisam noteikti varētu iekļūt Lielbritānijas albumu topā.


Selēna Gomesa (Selena Gomez)
Amerikāņu mūziķe plāno izdot savu trešo studijas albumu “Rare” nākamā gada 10. janvārī, sekojot 2015. gada platei “Revival”. Patlaban dziedātāja ir izdevusi divus singlus, kur viens no tiem spējis ierindoties Apvienotās Karalistes pirmajā pozīcijā.
Holzija (Halsey)
Holzijas jaunākais albums “Manic” tiks izdots 2020. gada 17. janvārī un kā ziņoja pati dziedātāja, plate kombinēs vairākus mūzikas žanrus.
Keša (Kesha)
Pazīstamā dziesmu autore plāno laist klajā savu ceturto studijas albumu “High Road” janvāra izskaņā - 31. datumā. Kā atzina pati dziedātāja, jaunais albums pievērsīsies neprātīgajai dziedātājas pusei, nedaudz atsvešinoties no nopietnās personības, ko mūziķe atklāja albumā “Rainbow”
Megana Treinore (Meghan Trainor)
26. gadu vecā dziedātāja beidzot ir gatava klausītājiem nodot savu jaunāko albumu “Treat Myself”. Tā izdošanas datums ir 31. janvāris. Iepriekš dziesminiece plānojusi to izdot 2018. gada augustā, tomēr iznākšana tikusi pārcelta.
Luiss Tomlinsons (Louis Tomlinson)
Britu mūziķis ir pēdējais no bijušās “One Direction” grupas dziedātājiem, kas izdot savu studijas plati. Luisa debijas projekts “Walls” klausītājiem kļūs pieejams 31. janvārī.
Green Day
Amerikāņu rokgrupa ir atgriezusies un 2020. gada 7. februārī visiem interesentiem nogādās savu jaunāko, 13. studijas albumu “Father of All Motherf*ckers”.
Dua Lipa
Angļu mūziķe ir gatava laist klajā savu otro albumu “Future Nostalgia”, no kura pirmo singlu mēs jau spējām noklausīties. Muzikālajam projektam pašlaik nav konkrēta izdošanas datuma, dziedātāja grasās doties Eiropas koncertu tūrē aprīļa mēnesī, tāpēc ir liela iespēja, ka dziedātāja laidīs klajā savu otro albumu pirms ilgi gaidītā ceļojuma.

Iepazīsties ar pilno sarakstu ŠEIT.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white