Alans Volkers jaunajā dziesmā lūdzis Gevina Džeimsa palīdzību

Publicēšanas datums : 19.05.2017

Norvēģu dīdžejs savam jaunajam singlam pieaicinājis īru dziedātāju, kurš bieži vien tiek jaukts ar Edu Šīranu (Ed Sheeran). 

Beidzot ir iznākusi jauna dziesma no hita “Faded” autora Alana Volkera (Alan Walker). Tās nosaukums ir “Tired”, un šoreiz tajā vokālo atbalstu sniedz īru mūziķis Gevins Džeimss (Gavin James). 

Neļaujiet lēnajam un emocionālajam ievadam jūs maldināt! Singls “Tired”, lai gan stāsta par pasaulē valdošo trakumu, kas nogurdina cilvēkus, pakāpeniski pāraug enerģiskā un pop radio draudzīgā skaņdarbā. Piedziedājumā Džeimss dzied, ka nav vērts slēpt asaras un bezpalīdzīguma sajūtu, kas valda dvēselē, jo viņš mīlēs tevi, kad tava sirds būs piekususi. Citiem vārdiem sakot, “Tired” ir Volkera kandidāts 2017. gada vasaras Nr. 1 hitam. 

Ja domājat, kur vēl esat dzirdējuši singla “Tired” balsi, tad atgādināsim, ka Gevinam Džeimsam ir tādas lieliskas dziesmas kā “Bitter Pill” un “Nervous (The Ooh Song)”. Gevins arī devās tūrē ar Edu Šīranu (albuma “X” (Multiply) koncerttūre), kuras laikā vairāki fani viņu bieži vien sajauca ar “Shape of You” dziedātāju

Croke park with this duuude in July ! Gonna be unreal! @teddysphotos

A post shared by Gavin James (@gavinjameslive) on

 

“Mēs pirmo reizi satikāmies Dublinā. Mazliet izklaidējāmies kopā. Tad vienu nakti viņš pāri visam bāram iekliedzās: “Vai tu vēlies iesildīt manu koncertu Croke Park stadionā?”, un es atkliedzu atpakaļ: “Noteikti!”” atceras Gevins. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white