Alans Valkers kopā ar Imanbek izdod singlu “Sweet Dreams”

Publicēšanas datums : 14.06.2021

Apvienojoties diviem producentiem ar līdzīgu karjeras gājumu – vairākkārtējam platīna statusa ieguvējam Alanam Volkeram un “Grammy” ieguvējam Imanbekam, kuri sākuši savu karjeru, veidojot dziesmas savās guļamistabām, bet šodien jau ir zināmi kā  veiksmīgi dīdžeji un producentiem, klajā nāk kopīgs jauns singls. Jaunajā skaņdarbā iekļauta slavenā  “Scatman John” dziesmas “Scatman (Ski-Ba-Bop-Ba-Dop-Bop)” frāze. Dziesma ir enerģiska un intensīva -  perfekts skaņdarbs vasaras sākumam. 

Kopā ar jauno dziesmu, fani arī iegūs iespēju redzēt jaunu mūzikas video, singla pirmizrādē, kas būs apskatāma Alana Valkera “YouTube” 11.jūnija vakarā.  Mūzikas video ir  filmēts Dubaijā un tajā redzamas atsauces uz  Romiešu gladiatoru cīņām, kurus pavada iespaidīgi vizuālie efekti un ikoniski  kadri, kas filmēti tuksnesī. 

Valkers par dziesmu un tās pavadošo video: “Eurotrans un tehno bija populāri, kad biju  vēl mazs bērns, tāpēc tas patiesi atgādina manas agrākās muzikālās iedvesmas. Dziesmas tapšana bija labi pavadīts laiks, man arī prieks par “Scatman” piedziedājuma izmantošanu “Sweet Dreams” dziesmā, un mēs esam patiesi apmierināti par to, kāds ir rezultāts.

[inmage_1]

Imanbek par sadarbību saka: “Esmu priecīgs par iespēju sadarboties ar šo talantīgo un stilīgo mūziķi no Norvēģijas!  Alans Valkers nav tikai kolēģis – viņš ir radītājs pats savam žanram, tāpēc šī ir pat divu kultūru un žanru apvienošana!” 

Foto: Sony Music Baltics

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

 

Mākslinieki: Alan Walker

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white