Ainārs ar sievu grūtniecības pēdējā mēnesī uzlauž Liepājā seifu, atstājot suitu sievas un “Vecmeitu vakcinētājus” bešā

Publicēšanas datums : 13.09.2021

Liepājā, Kūrmājas prospekta un Graudu ielas krustojumā uzlauzts seifs ar 2000 eiro, par kura saturu cīnījās vairāki simti liepājnieku un pilsētas viesu, starp kuriem bija manāmas suitu sievas no Alsungas un Liepājas vecpuišu apvienības “Vecmeitu vakcinētāji” aktīvisti. Sīvā konkurentu cīņā veiksmīgāks izrādījās Ainārs no Rīgas, kurš SuperHits EHR un Primero Vislatvijas pozitīvisma kampaņas “Atver SuperHits seifu!” ietvaros uzminēja pareizo seifa astoņu ciparu kombināciju, tiekot pie naudas skapī esošajiem 2000 eiro un bešā atstājot gan 13 Liepājas vecpuišus, gan Alsungas suitu sievas, kas svinīgi saposušās bija ieradušās Liepājā pēc naudas žūkšņa. 

Zīmīgi, ka kopā ar veiksmīgo seifa uzlauzēju rīdzinieku Aināru Liepājā bija ieradusies arī kunga laulātā draudzene pēdējā grūtniecības mēnesī, kura uzmanīgi sekoja katrai vīra darbībai. Zinot par sievas klātbūtni un jūtoties pieskatīts, laimīgais Vislatvijas pozitīvisma kampaņas uzvarētājs ne brīdi neminstinoties skaļi paziņoja, ka visus 2000 uzlauztā seifa eiro veltīs laulātajai draudzenei un gaidāmajam mantiniekam. Kā atzina Ainārs, tad Liepājā bija ieradies, sekojot seifam pāri pusei valsts, bet ir priecīgs arī par iespēju apskatīt visskaistāko Kurzemes pilsētu, kurā tiks nosvinēts ģimenes laimests.

Liepājnieki ar prieku ne tikai izmantoja izdevību pacīnīties par seifa uzlaušanu, bet arī piedalījās dažādos papildus konkursos. Vispopulārākais izrādījās stingrākās latiņas (plankinga) konkurss, kam bija pieteicies kupls dalībnieku skaits. Šajā sāncensībā iekarsušie Vecmeitu vakcinētāji, suitu sievu apdziedāti, piekāpās kā pirmie, finālā iekļūstot liepājnieku ģimenes pārim. Vīrs Andris ar rezultātu 5 minūtes un 6 sekundes par mata tiesu pārspēja savu sievu Ivetu. Tiesa, saņemto dāvanu karti abi laulātie solīja iztērēt kopā.

Katru darbadienu SuperHits EHR ēterā izskan viens seifa koda kombinācijas cipars, kopā klausītājiem gūstot iespēju uzzināt pirmos piecus no astoņiem kombinācijas skaitļiem. Sociālās kampaņas ietvaros no 14.augusta līdz 2.oktobrim katru sestdienu kādā no Latvijas pilsētām notiks seifa atvēršana, kurā, pirmajam uzminot atlikušo trīsciparu kombināciju, varēs no seifa izņemt tajā esošos tūkstoš eiro. Seifa neatvēršanas gadījumā esošo summu papildinās vēl tūkstoš eiro. Kopā kampaņas ietvaros Primero nodrošina 9’000 eiro. Sestdien, 18.septembrī, Vislatvijas pozitīvisma kampaņa viesosies Lielajā laukumā Ventspilī no plkst.12.00 līdz 15.00.

 

KĀ ATVĒRT SEIFU:

*Katru dienu klausies EHR SUPERHITS;

*SADZIRDI un IEGAUMĒ katrā darba dienā nosauktos SUPERHITS SEIFA koda ciparus - 5 dienas/5 cipari;

*Sestdienās DODIES uz iknedēļas SUPERHITS SEIFA atvēršanas vietu kādā no Latvijas pilsētām;

*UZMINI SUPERHITS SEIFA kombinācijas atlikušos 3 ciparus;

*TIEC PIE 1000 EUR!  

 ATVER EHR SUPERHITS SEIFU UN IEĶER REĀLU NAUDU!

Šīs Tev jāzina:

*Darba dienās nosauktie SUPERHITS SEIFA koda cipari EHR SUPERHITS ēterā ir tādā secībā kā tie Tev jāievada uz seifa;

*Katru nedēļu, līdz 02.10., EHR SUPERHITS seifu PRIMERO papildinās ar 1000 EUR! Pavisam kopā 9000 EUR!

*Ja Tu jau esi 18 gadus vecs, tad šī ir Tava iespēja IEĶERT REĀLU NAUDU!

Klausies EHR SUPERHITS arī savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white