Adele dod mājienus par iespējamo jauno albumu

Publicēšanas datums : 07.05.2019

Angļu dziedātāja un dziesmu autore Adele vakardien, 5. maijā, nosvinēja savu 31. dzimšanas, par ko paziņoja savā Instagram profilā. Līdz ar pārdomām un secinājumiem par saviem pēdējiem dzīves gadiem, mūziķe paziņojuma beigās piebilda, ka nākamais ieraksts “30” būs “Drum n Bass” žanrā. 

View this post on Instagram

This is 31...thank fucking god 30 tried me so hard but I’m owning it and trying my hardest to lean in to it all. No matter how long we’re here for life is constant and complicated at times. I’ve changed drastically in the last couple years and I’m still changing and that’s okay. 31 is going to be a big ol’ year and I’m going to spend it all on myself. For the first time in a decade I’m ready to feel the world around me and look up for once. Be kind to yourself people we’re only human, go slow, put your phone down and laugh out loud at every opportunity. Learning to REALLY truly love yourself is it, and I’ve only just realized that that is more than enough. I’ll learn to love you lot eventually Bunch of fucking savages, 30 will be a drum n bass record to spite you. Chin up eh

A post shared by Adele (@adele) on

Izpildītāja pašlaik ir izdevusi trīs studijas albumus - “19”, “21” un “25”, pēdējam iznākot 2015. gadā. Tas spēja ieņemt pirmās pozīcijas vairākās Eiropas valstīs un Amerikā, turpretī Japānā paliekot septītajā vietā un Dienvidkorejā - ceturtajā. Albums kļuva arī par pirmās vietas ieguvēju pasaules mēroga gada topā. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Adele

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white