Ādams Levīns lūdzies slavenībām, lai tās piedalās viņa videoklipā

Publicēšanas datums : 30.07.2018

Ādams Levīns (Adam Levine) lūdzies tādām slavenībām kā Gela Gadota (Gal Gadot) un Dženifera Lopeza (Jennifer Lopez), lai tās piedalās viņa grupas Maroon 5 jaunākajā videoklipā.

Grupas jaunākais singls „Girls Like You” ar Cardi B piedalīšanos ir iekarojis mūzikas čārtus visā pasaulē un pašlaik atrodas kanālā YouTube visskatītāko videoklipu topa 1.vietā.

image 1
Jennifer Lopez & Adam Levine


Ādams klipa vajadzībām meklējis iedvesmojošas sievietes un visbeidzot izvēlējies 25 tādas, ieskaitot Elenu Dedženeresu (Ellen DeGeneres), Kamilu Kabeijo (Camila Cabello) un Tifāniju Hadišu (Tiffany Haddish).

image 2
Adam Levine & Camila Cabello


Tagad dziedātājs atzinies, ka juties visai izmisis, kad viņam vajadzējis nolīgt tās slavenās sejas, kuras bijis iecerējis.

„Es daudz nodarbojos ar lūgšanos. Taču es zināju, ka droši varu apsolīt to, kāds šīs video izskatīsies, ka tas uzrunās cilvēkus,” viņš atcerējies, sarunājoties ar laikrakstu „The Independent”. „Tas nebija tikai savtīgu motīvu dēļ – tas bija tāpēc, ka biju pārliecināts, ka cilvēkiem nudien patiks iesaistīties šādā projektā. Un visi to saprata.”

image 4
Adam Levine


„Es atceros, kad mēs sākām runāt par to, kurš un kā, un uztaisījām šo milzīgo vēlmju sarakstu ar cilvēku vārdiem,” turpinājis 39 gadus vecais mākslinieks. „Šobrīd visi ir ļoti jutīgi, un mēs negribējām, lai rodas sajūta, ka mēs cenšamies aptvert pārāk daudz aspektu vai arī uztaisām to pārāk specifisku.”

Kā zināms, šajā mūzikas video pie lomām tikušas arī tādas slavenības kā Sāra Silvermane (Sarah Silverman), Gela Gadota, Millija Bobija Brauna (Millie Bobbie Brown), Dženifera Lopeza, Mērija Dž. Blaidža (Mary J. Blige), Elizabete Benksa (Elizabeth Banks), Ešlija Greiema (Ashley Graham) un Rita Ora.

image 3
Adam Levine & Mary J. Blige


Televīzijas talantu šova „The Voice” tiesnesis esot apmierināts ar to, ka šis video uzņemts tik pozitīvi, īpaši tāpēc ka Maroon 5 2014.gada singla „Animals” video, kurā Ādams atveidoja stalkeru ar vardarbīgu iedomu pasauli, izpelnījās tik skarbu kritiku. Kritiķi toreiz poproka grupu apsūdzēja sieviešu dehumanizācijā un vardarbības slavināšanā.„Tas ir sasodīti smieklīgi,” Ādams izsacījies par videoklipu, kurā redzams kopā ar savu sievu Behati Prinslū (Behati Prinsloo). „Tas nu bija pēdējais video, par kuru es būtu domājis, ka tas tiks šādā plāksnē kritizēts. Tam bija jābūt nepatīkamam! Es spēlēju nepatīkamu cilvēku, tā taču burtiski ir loma, ko atveidoju filmā.”

image 5
Kadrs no klipa


Izskatās gan, ka tās 25 sievietes, kuras piekrita piedalīties „Girls Like You” videoklipā, no Ādama atveidotā varoņa nav nobijušās, un labi, ka tā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white