@ehr_life LIVE šonedēļ: mūzika, Ghetto un pranki

Publicēšanas datums : 23.11.2022

Šonedēļ 24.11. @ehr_life LIVE video tiešraides studijā pl.18:00 viesosies mūsu draugi GHETTO GAMES - @leimmane, @andrejko.epta un jaunais latviešu reperis @jaaniszelgis, lai kopā ar jau iepazīto podkāsta hostu @tomsbaronslukis arī šajā ceturtdienā izklaidētu Tevi ar neprognozējamām sarunām, konkursiem un stāstiem par jautrām izjokošanām!

Bet jau pl.19:00 uz izklaidējošu sarunu un muzikālu performanci tiešraidē studijā ieradīsies leģendārais EHR Party Service vadītājs DJ [Ex] da Bass! Šogad norisinās jau desmitā klubu tūre Latvijā ballīšu gidam-radio šovam “EHR Party Service”, kas jau piektdien, 25. novembrī piestās klubā “First” Rīgā - iesildīsimies ar lielisku mūziku un interesantām sarunām!

Un, kā jau ierasts, arī Tev ir iespēja piedalīties video tiešraidē, uzdodot savus jautājumus un komunicēt ar podkāsta viesiem - atver Telegram aplikāciju un raksti https://t.me/ehr_life visu, par ko vēlies saņemt podkāsta viesu atbildes - čats ir neatņemama šo tiešraižu sastāvdaļa!  

Pieslēdzies video tiešraidē Tiktok profilā ehr_lifeEHR YouTube kontā, vai EHR Facebook Live

Klausies kanālus LATVIEŠU REPA HITI un PARTY SERVICE ehr.fm mājaslapā, EHR mobilajā aplikācijā, kā arī automašīnā ar Apple Carplay vai Android Auto App.

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white