7 romantiskākie videoklipi

Publicēšanas datums : 15.02.2021

Lai arī Valentīndiena jau garām, nekas mūs netraucē to mazliet pavilkt garumā. Kā nekā, ir taču mīlestības sezona. Tieši tāpēc piedāvājam nosvinēt šīs skaistās jūtas ar populāru mūziķu romantikas piesātinātiem videoklipiem.

John Legend "All of Me"

Viedo uzņemt pie Komo ezera Itālijā 2013. gadā un tajā piedalās arī mūziķa sieva un bērnu māte Krisija Tīgena (Chrissy Teigen). Pašam mīlas apsēstajam pārim tik ļoti iepatikās māja, kurā tika uzņemts videoklips, ka viņi tajā atgriezās trīs gadus vēlāk.

Turklāt šīs dziesma neoficiāli ir pasludināta par Valentīndienas himnu, jo, kā ziņo Spotify, gan vīrieši, gan sievietes tieši “All of Me” visvairāk iekļaujot savās romantisko brīvdienu pleilistēs. 

Beyoncé "Halo"

Piesātināts ar maigiem glāstiem un nojausmām par līgavas tērpu, šis Bejonses (Beyonce) videoklips no albuma “I Am... Sasha Fierce” ēras mums joprojām liek gan smaidīt līdz ausīm, gan apraudāties.

Tim McGraw "I Need You" Ft. Faith Hill

Pāris arī reālajā dzīvē savu 2015. gada muzikālo sadarbību pārvērta par īstu serenādi. Lai arī šajā nominācijā pastāv sīva konkurence, “I Need You” droši vien ir viņu visromantiskākais kopīgais video.

Ed Sheeran "Thinking Out Loud"

Nolieksim galvas visu to kokaino partneru priekšā, kuri šī klipa dēļ apmeklēja pāru deju nodarbības!

Bruno Mars "Just The Way You Are"

Ņemot vērā šīs dziesmas pārsātināti romantiskos vārdus, Bruno Marsam (Bruno Mars) būtu bijis ārkārtīgi jāpiepūlas, lai tās videoklipu padarītu neromantisku. Viņš pārlieku nenopūlējās, kā rezultātā mums acīs spīd sirsniņas.

Taylor Swift "Love Story"

Šai vecajai, labajai Teilores Sviftas (Taylor Swift) dziesmai piemīt viss nepieciešamais – smalkas kleitas, balle, ilgošanās aiz pils sienām un, protams, izskatīgs pielūdzējs.

Starp citu, Teilore nupat paziņojusi, ka ir pārrakstījusi savu 2008. gada albumu “Fearless”, papildinot to ar 6 jaunām dziesmām, un kā pirmo jaunajā versijā tapušo dziesmu publicējusi tieši “Love Story”. 

Jauno versiju vari noklausīties zemāk:

Zayn Malik "Pillowtalk"

Dziedātājs un supermodele Džidžī Hadida (Gigi Hadid), kuri ir pāris reālajā dzīvē vēl joprojām, 2016. gadā dalījās savā mīlestībā un iekārē ar skatītāju miljoniem. Toreiz gan par abu romantiskajām attiecībām vēl tikai klīda baumas. Tā bija pirmā reize, kad mēs pieredzējām abu skūpstu, un pirmā reize, kad Zeins Maliks (Zayn Malik) laida klajā videoklipu kā solo mākslinieks.

Un kuru videoklipu par visromantiskāko uzskati Tu?

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white