50 CENT Arēnā Rīga

Publicēšanas datums : 03.10.2023

50 CENT RĪGĀ IERADĪSIES IESPAIDĪGĀ SASTĀVĀ 

50 Cent un divi gandrīz pilnībā izpārdoti koncerti Arēnā Rīga jau pats par sevi ir Latvijā nebijis notikums. Šobrīd zināms, ka arī šīs tūres tehniskais nodrošinājums pārspēs visu iepriekš redzēto Rīgā.

170 cilvēku pavadošais sastāvs, 20 smagie kravas auto, 14 tūres autobusi un papildus vairāk kā 100 cilvēku palīgu komanda uz vietas Rīgā nodrošinās šī koncerta tehnisko uzbūvi, lai jau 9. un 10. oktobrī Arēnā Rīga atvestu iespaidīgāko hip-hop koncertu kāds pie mums piedzīvots. Pēdējās biļetes vēl pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

50 Cent svin “The Final Lap 2023” tūri ar 95 koncertiem 24 valstīs. Sagaidāms vizuāli krāšņs skatuves dizains ar lieliem LED ekrāniem, pirotehnikas elementiem, konfeti salūtiem un dejotājiem, kas izskanēs kopā ar visu laiku leģendārākajiem hip-hop hitiem.

Kā jau ziņots, koncertus Rīgā iesildīs Busta Rhymes.

Mūzikas kritiķi neskopojas ar izcilām koncerta atsauksmēm: “50 Cent izpildījums bija elektrisks un viņš spēja pierādīt, kāpēc viņš ir viens no visu laiku izcilākajiem reperiem uz pasaules,” Utah Concert Review. Kā pats 50 Cent par koncerttūri komentē: “Ja darām, tad ar vērienu.”

Šodien 50 Cent atskatās uz iespaidīgu karjeru gan kā mūziķis, gan kā aktieris, gan producents un uzņēmējs. Viņa hitus ir dzirdējuši visi un tie vēl joprojām ir starp labākajiem un klausītākajiem hip-hop hitiem šodien un dziesmu vēsturē. Viņš ir atzīts par ietekmīgāko hip-hop industrijas mākslinieku un Billboard ierindojis viņu kā trešo labāko reperi pasaulē aiz Eminem un Nelly. Nenokavē iespēju piedzīvot leģendāru hip-hop vakaru Arēnā Rīga 9. un 10. oktobrī. Biļešu skaits strauji sarūk. Pēdējās biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white