5 Seconds of Summer plāno atgriezties nākamajā gadā ar jaunu skaņu

Publicēšanas datums : 28.12.2017

Jauna mūzika no austrāliešu pop-rokgrupas 5 Seconds of Summer jau ir ceļā! 

Pirms vairākiem mēnešiem 5 Seconds of Summer (5SOS) paziņoja saviem faniem, ka viņu ilgi gaidītais trešais studijas albums iznāks 2017. gada nogalē. Par spīti tam, ka jau tūlīt būs jāsāk jauns kalendārs un jauna mūzika no puišiem kā nebija tā arī nav parādījusies, faniem ir iemesls palikt pozitīvi noskaņotiem. 

Nesenā intervijā ar žurnālu “Billboard” grupas ģitārists un viens no vokālistiem Maikls Klifords (Michael Clifford) runāja par 5SOS pēdējā laika aktivitātēm ierakstu studijā. 

image 1
Michael Clifford
 

“Mūsu fani bija diezgan aizkaitināti, ka mēs nesniedzām viņiem jaunāko informāciju par albuma izdošanu šogad, jo gada sākumā mēs bijām diezgan pozitīvi noskaņoti, ka pabeigsim albumu līdz 2017. gada beigām. Laika ziņā mums diemžēl neizdevās sasniegt iecerēto, bet mēs pavisam noteikti izdosim albumu nākamajā gadā,” paskaidrojis Maikls. 

“Pagaidām tas izklausās ļoti labi,” par to, ko fani varēs sagaidīt no grupas jaunajā albumā turpina stāstīt Maikls. “Tas prasa ļoti ilgu laiku, lai atslīpētu jauno skaņu un virzienu, kuru esam nolēmuši ieņemt. Es domāju, ka iemesls, kādēļ tas viss aizņem tik ilgu laiku, ir tāds, ka mēs nevēlējāmies to vienkārši dabūt līdz punktam, kur esam apmierināti… Mēs gribējām, lai tas būtu perfekts. Es domāju, ka tad, kad iznāks visi jaunumi, tās būs kā atvadas no mūsu vecās skaņas, bet tie arī saglabās elementus no visa, kas mums iepriekš paticis. Mums vienkārši bija pienācis laiks mainīties. Laiks, ko esam pavadījuši studijā, ir pagājis lieliski. Mēs vienkārši tur vergojām katru dienu, principā dzīvojām tur. Tagad mēs jau esam nokļuvuši līdz punktam, kur esam gandrīz gatavi laist klajā pirmo singlu.”

Some take it seriously... some don't. @ashtonirwin

A post shared by 5 Seconds of Summer (@5sos) on

 

Atbildot uz jautājumu, kad tieši fani varētu sagaidīt pirmo ieskatu jaunajā albumā, Maikls apgalvoja, ka visticamāk ļoti agri 2018. gada sākumā. (Tātad janvāris izskatās visai cerīgs.) 

Attiecībā par grupas jauno skaņu mūziķis apgalvo, ka tā gluži nebūs daudz elektroniskāka, taču arī ne gluži roks. “Tā nu ir ar rok un punk mūziku – tā vienmēr bijusi galvenokārt par enerģiju, vai saprotat? Rokmūzika nav tikai tas, kā tu to spēlē, tā ir enerģija, kas no tās plūst. Un, manuprāt, mums tā vienmēr ir bijusi un mēs vienmēr esam centušies to nepazaudēt, un tas ļoti labi iederas jaunajās dziesmās.” 

Grupas dalībnieks arī atklājis, ka tā vietā, lai iedvesmotos no jaunajiem māksliniekiem un, iespējams, pat sadarbotos ar kādu no tiem, viņi esot atgriezušies pie vecajiem iedvesmas avotiem. “Mēs lieliski izklaidējāmies, cenšoties vecajām skaņām likt izklausīties jaunām,” paskaidrojis Maikls. Precizējot, kuras tad skaitās tās “vecās skaņas”, mūziķis minējis deviņdesmito gadu tā saucamo garāžas žanru, atsaucoties arī uz grupu Beastie Boys. Tajā pašā laikā viņš mierina, ka noteikti būs arī pāris salkanu klavieru dziesmu. 

Ar nepacietību gaidīsim to solīto jauno singlu janvārī! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white