5 labākie Harija Stailza pasaules koncertturnejas momenti

Publicēšanas datums : 16.04.2018

Želejkonfektes, solidaritāte ar LGBTQ un emocionāli izjusti veltījumi… Harija Stailza (Harry Styles) pirmā pasaules koncertturneja vēl ilgi paliks skatītāju atmiņās.

24 gadus vecais dziedātājs, kurš pasaules slavu iekaroja kā viens no puišu grupas One Direction dalībniekiem, savā pirmajā solo koncerttūrē devās pagājušā gada septembrī. Līdz šim viņš ir paspējis uzstaties jau tādās valstīs kā ASV, Japāna, Austrālija, Francija, Šveice, Dānija, Vācija, Spānija un paša dzimtene – Lielbritānija.

image 1
Harry Styles


Lūk, 5 labākie mirkļi no viņa koncertturnejas!


1. „Tu vienu drīksti iemest man mutē”.


Sava koncerta „O2” arēnā Londonā laikā vēl tikai pagājušajā ceturtdienā fani dziedātāju sākuši apmētāt ar želejkonfektēm. Mūziķis viņiem paziņojis: „Tu vienu drīksti iemest man mutē, bet tad spēle ir galā,” piebilstot, „un met tikai „Haribo” konfekti, labi?”

Harijs turējis vārdu un atļāvis vienu konfekti iemest sev mutē, tad, to košļājot, nometies ceļos un pacēlis rokas gaisā, izsaucot vispārēju publika sajūsmu.


2. Solidaritāte ar LGBTQ.


Savu koncertturneju Harijs uzsāka Sanfrancisko, ASV, kur kāds fans uz skatuves uzsvieda varavīkšņaino Pride karogu.

Dziedātājs to pavicinājis, bet pēc tam piestiprinājis pie sava mikrofona statīva, kamēr izpildījis dziesmu „Woman”.Stailzs jau izsenis ir atbalstījis LGBTQ sabiedrību, par to, vai viņš pats būtu pieskaitāms šai sabiedrības grupai, vairāk vari izlasīt šeit.

image 2
Harry Styles

 

3. Vēl lielāks atbalsts LGBTQ.


Kādā no viņa agrākajiem koncertiem „O2” arēnā Londonā koncerta apmeklētāji pacēla savus telefonus un, izmantojot krāsainus gaismas filtrus, radīja milzīgu izgaismota Pride karoga attēlu.Šo aktivitāti bija noorganizējuši divi Harija fani, kuri vada „Rainbow London” projektu.


4. Veltījums Mančestras sprādziena upuriem.


Pagājušās nedēļas sākumā Stailzs veltīja balādes „Just a Little Bit of Your Heart” izpildījumu 22 Mančestras sprādzienā, kas 2017.gadā tika sarīkots pēc Arianas Grandes (Ariana Grande) koncerta, bojā gājušajiem.Harijs, kurš pats ir uzaudzis Mančestras pievārtē, koncerta apmeklētājiem sacījis: „Es esmu kopā ar tevi, Mančestra… un es pateicos, ka esi pavadījusi laiku kopā ar mums.” Vairāk par to vari uzzināt šeit.


5. Veltījums Puertoriko viesuļvētras upuriem.


Pagājušā gada oktobrī Harijs savu koncertu Vašingtonā, ASV noslēdza ar sava hita „Sign of the Times” izpildījumu un veltīja šo dziesmu viesuļvētrā „Marija” („Maria”), kas izpostīja Puertoriko, cietušajiem un bojā gājušajiem. Tajā brīdī viņa mikrofona statīvu rotāja arī Puertoriko karogs.„Ja jūs pazīstat kādu Puertoriko, lūdzu, nododiet viņiem manu mīlestību,” dziedātājs sacījis sanākušajam pūlim.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white