35 skanīgākie vārdi no Beniluksa valstīm

Publicēšanas datums : 03.05.2017

Esam pieraduši, ka lielākā daļa popmūzikas zvaigžņu nāk no ASV un Lielbritānijas, tāpēc nebūtu par ļaunu atcerēties, ka arī citas valstis mums ir dāvājušas nevienu vien lielisku solistu, mūziķi un grupu.

Eiropas vidienē izkārtotā nelielo valstiņu – Beļģijas, Nīderlandes un Luksemburgas – apvienība, ko dēvē par Benilukss, dāvājusi mums nevienu vien pazīstamu mūziķi. Protams, Nīderlande šajā jomā ir līdere, jo šķiet, ka apmēram 70% no visiem pasaules slavenajiem dīdžejiem nāk tieši no šīs tulpes, velosipēdus un vējdzirnavas cienošās valsts. Tomēr varbūt būsi pārsteigts par dažu labu popmūzikas izpildītāju, kura dzimtene patiesībā ir kāda no Benilukss valstīm.

image 1Veidojot savu sarakstu, mēģinājām ņemt vērā spilgtākos un aktuālākos māksliniekus, kā arī tos, kurus nepieminēt būtu vienkārši kauns. Vieglākai uztveršanai visus sarindojām alfabēta kārtībā.

Lūk, kas mums iznāca!


Beļģija


AnnaGraceAxelle RedDimitri Vegas & Like MikeGotyeHooverphonicJunior JackKate RyanK’s ChoiceLara FabianLasgoLost FrequenciesMilowBrian Molko no PlaceboSoulsisterSoulwaxStromaeTechnotronicTom DiceVaya Con Dios

Nīderlande


2 UnlimitedAfrojackAlain Clark

 

Alice DeejayAnoukArmin van BuurenEsmée DentersEva Simons

 

Fedde Le Grand


Martin GarrixNicky RomeroOliver HeldensSam FeldtSander van DoornTiestoVengaboys


Luksemburga

Diemžēl nevienu slavenu grupu no šīs valsts neizdevās atrast.

Kurš ir tavs mīļākais mākslinieks no Beniluksa valstīm?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white