30 Seconds To Mars ģitārists Tomo pamet grupu

Publicēšanas datums : 13.06.2018

30 Seconds To Mars ģitārists Tomo Miličevičs (Tomo Milicevic) pamet grupu: “Šī ir laba pārmaiņa un tā nāks par labu visiem.”

Pēc tam, kad rokgrupa jau martā paziņoja, ka tās ģitārists Tomo Miličevičs paņems pārtraukumu, lai tiktu galā ar personīgiem sarežģījumiem, mūziķis 12. jūnijā paziņoja, ka oficiāli pamet grupu. “Es īsti nezinu, kā paskaidrot vēstulē, kā es esmu nonācis pie šāda lēmuma, bet, lūdzu, ticiet man, kad es saku, ka šis man ir vislabākais lēmums manā dzīvē un grupai,” rakstīts ģitārista paziņojumā. 

Savā vēstulē Tomo izcēla grupas solistu Džaredu Leto (Jared Leto) un viņa brāli, bundzinieku, Šanonu Leto (Shannon Leto). “Es vēlos pateikties Džaredam un Šanonam par privilēģiju būt daļai no viņu sapņa un dalīt skatuvi ar viņiem tik ilgi.” Tāpat viņš arī lūdza grupas kaislīgos fanus nebūt dusmīgiem uz viņu. “Šī ir laba pārmaiņa un tā nāks par labu visiem,” rakstījis Tomo, kurš grupai piebiedrojās 2003. gadā. 

 

30 Seconds To Mars šobrīd atrodas albuma “America” koncerttūrē. Neilgi pēc paziņojuma par Tomo aiziešanu no grupas, viņi publicēja singla “Rescue Me” mūzikas video klipu, kas ir spēcīgu emociju virpulis, papildināts ar Džareda Leto kaislīgo izpildījumu.

Mākslinieki: 30 Seconds To Mars

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white