30 neaizmirstamāko Billboard ceremonijas tērpu

Publicēšanas datums : 18.05.2018

Līdz 2018.gada Billborad Music Awards pasniegšanai ir palikušas tikai divas dienas.

Lai pienācīgi sagatavotos šim nozīmīgajam pasākumam, kurā netrūks ne rokošanas, ne rollēšanas, ne vienkārši labas laika pavadīšanas, esam izpētījuši vēstures arhīvus, lai demonstrētu jums dažus no neaizmirstamākajiem Billboard Music Awards ceremonijas tērpiem, un tur noteikti ir ko redzēt!

image 2
Katy Perry


Nemaz nešaubāmies, ka tu ar nepacietību gaidi, ko mugurā būs izvēlējusies vilkt Leģendas balvas saņēmēja Dženeta Džeksone (Janet Jackson), 20 (tieši tā – 20!) kostīmu, ko vakara gaitā apsolījusies nodemonstrēt pasākuma vadītāja Kellija Klārksone (Kelly Clarkson), un ar kādu tērpu savu atgriešanos uz skatuves nosvinēs Ariana Grande. Taču kā būtu ar nelielu ieskatīšanos senākā un ne tik senā pagātnē?

image 3
Ariana Grande


No Pink naudas kleitas 2000.gadā līdz Selīnas Dionas (Celine Dion) gurnus atsedzošajai vakarkleitai 2003.gadā, no Daienas Rosas (Diana Ross) ekstrēmajiem kruzuļiem 2004.gadā līdz Kamilas Kabeijo (Camila Cabello) ugunīgajam izskatam pērn – nav nekādu šaubu, ka karstākās mūzikas pasaules zvaigznes nebaidās vilkt mugurā vispārdrošākos tērpus.

image 1
Camila Cabello


Apskati galeriju, lai atsvaidzinātu atmiņā 30 viskrāšņāko, viskošāko un visneaizmirstamāko Billboard Music Awards tērpu!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white