26.06.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 26.06.2019

Sveiki, draugi! Trešdienas ir mazās piektdienas – mums viņas ļoti patīk! Ceram, ka arī jums. Ja kādam tā so-so, tad varbūt noskaņojumu uzlabos tuvojošos brīvdienu plānošana?


Un šajās brīvdienās ir jādodas uz Cēsīm, kur notiks jau labi zināmais sarunu festivāls LAMPA, kas notiks 28. un 29.jūnijā.
LAMPA  ir iedvesmojošs un aizraujošs brīvdienu pasākums visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. Starp citu, kāds varbūt pat sapratīs, kāpēc viņam nepatīk trešdienas. Pasākuma ietvaros darbosies vairākas skatuves un teltis, kurās būs iespējams satikt visdažādākos cilvēkus, paust savu viedokli, klausīties brīvdabas koncertus un darboties radošajās darbnīcās. Papētījām vairāk un uzzinājām, ka tapusi LAMPAS drosmes aptauja, kurā atklājies, ka sevi par drosmīgiem uzskata 36% Latvijas iedzīvotāju. Kā ir ar pārējiem, uzzini festivalslampa.lv

Tur pat, sadaļā „Viņi būs” izpēti, kurus iedvesmojošus runātājus un līdzcilvēkus varēsi satikt LAMPĀ jau šajā piektdienā un sestdienā. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

image 1

Tikmēr Rīgā joprojām vari paspēt apmeklēt spilgto multimediālo izstādi „Izcilie modernisti. No Monē līdz Kandinskim”. Izstāde ir vēl jauns, bet pasaulē jau atzīts multimediju šovs. Respektīvi, gleznas ir kustīgas, vairākās dimensijās veidotas, video formāts mijas muzikālo pavadījumu un tas viss vienaldzīgu neatstāj! Izstādē var apskatīt 16 vēsturē visnozīmīgāko modernisma žanra pārstāvju darbus. Nu, cik esam redzējuši izstādes apmeklētāju bildes feisbukā – tur ir tiešām iespaidīgi un iedvesmojoši. Internetā atradīsi video! Izstādes ilgums – 1 stunda un tā darbojas Doma laukumā, Pils ielā 23. 

image 2

Pirms izstādes noteikti iegriezies kādā no jaunā koncepta Circle K, kur varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru ieviestajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white