2021. gada populārākie singli

Publicēšanas datums : 12.04.2021

Lielbritānija apkopojusi 2021. gada populārākos singlus, un Olīvijas Rodrigo (Olivia Rodrigo) “Driver’s License” kronēta par absolūto uzvarētāju.

ASV dzimušās dziedātājas un aktrises debijas singls jau tūlīt pēc tā iznākšanas šā gada janvārī kļuva par internacionālu hitu. Anglijā šī dziesma tūlīt pat nonāca Oficiālā singlu čārta virsotnē un noturējās tur veselas deviņas nedēļas, kļūstot par visilgāk 1. pozīciju saglabājušo hitu 15 gadu laikā kopš Gnarls Barkley 2006. gada grāvēja “Crazy”.

 

Kopš tā laika “Driver’s License” Lielbritānijā ir pārdota 707 000 kopiju un savākusi 84,2 miljonus straumējumu.

Otrajā vietā ir atrodams vēl viens debijas singls, kas šoreiz nācis no skotu izcelsmes dziedātāja un dziesmu autora Neitana Evansa (Nathan Evans) – “Wellerman”. Kopš brīža, kad Neitans kļuva par TikTok sensāciju, šī dziesma ir nokļuvusi deviņu valstu singlu topa virsotnē.

Vēl Lielbritānijas gada singlu topa desmitniekā atrodamas tādas dziesmas kā austrāliešu repera un dziedātāja The Kid Laroi debija “Without You”, kas atrodas trešajā vietā, pieredzējušā nīderlandiešu dīdžeja Tiesto darbs “The Business” ceturtajā, bet The Weeknd superhits “Blinding Lights” piektajā vietā.

Tālāk topā ir dziesma “Don’t Play”, ko radījusi Anmarija (Anne-Marie), KSI un Digital Farm Animals, kas ierindojas 6. vietā.

Pēdējie divi mākslinieki topā sastopami vēlreiz, jo papildus iepriekš nosauktajam darbam topa 39. vietā atrodama viņu sadarbība ar Kreigu Deividu (Craig David) “Really Love”. 

Gada pirmā singlu topa uzvarētāja – Little Mix dziesma “Sweet Melody” noslēdz 2021. gada singlu topa Top 10.

Izskatās, ka vismaz britiem pārdzīvot mājsēdi vislabāk aplīdz deju mūzika. (. Topa vietā ierindojusies īru producenta Šeina Koda (Shane Codd) debijas singls “Get Out My Head”. Tāpat topā atrodama Trevisa Skota (Travis Scott) un HVME sadarbības dziesma “Goosebumps” (12.), ballīšu himna “Friday”, ko sagādājuši Riton & Nightcrawlers ft. Mufasa & Hypeman (14.), bet ATB, Topic & A7S “Your Love (9pm)” ir Nr. 30.

Visbeidzot topu, protams, rotā arī lielo mākslinieku jaunākie veikumi. Tā, piemēram, 11. vietā atrodas Džastina Bībera (Justin Bieber) “Anyone”, 15. vietā Eda Šīrana (Ed Sheeran) “Afterglow”, “34+35” no Arianas Grandes (Ariana Grande) ir 17., bet The Weeknd “Save Your Tears” gozējas 22. vietā.

Un kurš ir Tavs šā gada favorīts? 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white