18 mēnešus pēc Luija Tomlinsona mātes nāves, viņa tēvam diagnozēts vēzis

Publicēšanas datums : 16.05.2018

Luija Tomlinsona (Louis Tomlinson) tēvs atklājis, ka viņam ir aknu vēzis, 18 mēnešus pēc tam, kad dziedātāja māte nomira no leikēmijas. 

Trojam Ostinam (Troy Austin), Tomlinsona tēvam, veikta četru stundu operācija, lai izoperētu audzēju, un vīrietis šobrīd atlabst, ziņo laikraksts “The Sun”. 49 gadus vecais Ostins atklāja laikrakstam, ka, pēc viņa domām, viņa vēzis ir gadiem ilgas dzeršanas un smēķēšanas rezultāts. 

“Es nevaru novelt vainu uz kādu citu. Es katru dienu izsmēķēju līdz 25 cigaretēm un dzēru sešas līdz astoņas bundžiņas “Tyskie”, poļu alu,” intervijā ar laikrakstu pastāstījis mūziķa tēvs. “Un mana diēta bija briesmīga. Tā lielākoties sastāvēja no ķīniešu un indiešu ātro ēstuvju maltītēm un daudz čipsiem.” 

image 2
Troy Austin

Ostins arī piebildis, ka bijušas vairākas dienas, kad viņš neko neēda, bet tikai dzēra un smēķēja. Tāpat par slimības cēloni viņš uzskata stresu, kas bija jo sevišķi liels, kad pagājušā gada pavasarī nomira viņa māte un neilgi pirms Ziemassvētkiem arī suns. 

Pats Luijs Tomlinsons šajā sakarā pagaidām nav sniedzis publisku komentāru. Viņa tēvs gan apgalvojis “The Sun”, ka nav runājis ar dēlu jau piecus gadus un ļoti cer no jauna atrast kontaktu. “Mana dzīve šobrīd mainās. Ja viņš vēlētos sazināties ar mani, tad es būtu ļoti laimīgs par to,” izteicies Ostins. 

Atgādinām, ka Luija māte, Džoanna Dīkina (Johannah Deakin), nomira no leikēmijas 2016. gada decembrī 43 gadu vecumā, atstājot aiz sevis septiņus lieliskus bērnus. 

image 1
Louis Tomlinson & Johannah Deakin
 

Mākslinieki: Louis Tomlinson

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white