17.07.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 17.07.2019

Sveiki, draugi! Šodien ir trešdiena, brīvdienas tuvojas lieliem soļiem un kopā ar brīvdienām tuvojas forši pasākumi.


Piemēram, piektdien, 19. jūlijā, Rīgā notiks festivāls Botānika. Festivāls notiek Latvijas universitātes botāniskajā dārzā, Pārdaugavā. Tā centrālais notikums ir krievu estrādes dziedātājas Varvaras Vizboras koncerts, kas būs izpildītājas pirmais koncerts Rīgā! Dziedātāja slavena ar savu neatkārtojamo balss tembru plus viņa izveidojusi arī savu mūziķu kolektīvu. Varvaras grupa miksē fanku, roku, estrādes džezu un urbāno folku – kā tas viss kopā skan uzzināsi, dodoties uz festivālu. Arī dziedātājas vizuālais tēls neatstās vienaldzīgu – dziedātājas skatuves tērpi izskatās kā aizlienēti no 50.-tajiem gadiem, taču pārējais stils ir ļoti mūsdienīgs – platīnblondi mati, izskūti deniņi.. Jebkurā gadījumā māksliniece garlaicīgi neizskatās. Papildus koncertam organizatori mums sola dejas, ziedus, kā arī interesantu street-food piedāvājumu, pop-up bārus, romantiskus foto-stūrīšus un laimi veicinošu atmosfēru. Ieeja pasākumā no 18:00, koncerta sākums 20:30.

image 1

Nu un tie, kas pavisam neizskatās garlaicīgi, ir grupa Instrumenti! Jā, viņu koncerti parasti ir kā saka „wow!”. Un tu vari par to pārliecināties 19.jūlijā, ja dosies uz koncertu, kas notiks Kuldīgā, pilsētas estrādē. Koncertā Instrumenti izpildīs dziesmas no iepriekšējā gada tūres „Atkala” un ar vienu kāju leks iekšā arī jaunajā albumā. Biļetes meklē bilesuparadīzē. Piepildīsim, ka augusta beigās Instrumentiem gaidām koncerts Rīgā, Daugavas stadionā. Paši mūziķi kādā intervijā saka, ka katru reizi viņi koncertam vietu izvēlas pēc sajūtām – šoreiz prasījies pēc stadiona.

image 2

Lai uz kuru paskumu tu dotos, tev vajadzēs enerģijas lādiņu, par ko parūpēsies Circle K. Iegriezies kādā no jaunā koncepta Circle K, kur varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white