16.07.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 16.07.2019

Sveiciens Vasaras izklaižu ceļvedī!


Šonedēļ mākslas galvaspilsēta Cēsis aicina Cēsu pilsētas svētkiem! Cēsis savus pilsētas svētkus šogad svin no 19. līdz 21.jūlijam un tajos gaidāma plaša koncertu programma, kas notiks Cēsu pils parkā. Tāpat tiek solītas sportiskas aktivitātes pilsētas centrā, pasākumi gardēžiem, 2 dienu rokmūzikas festivāls „Fono Cēsis”, kurā patīkamais aspekts ir brīva ieeja visiem interesentiem, un svētku gājiens un gadatirgus. Ja par pasākuma sportisko pusi – svētku programmā tradicionāli iekļautas sacensības „Zelta mopēds”, festivāls „Ghettto Games”, kurā varēsiet just līdzi sportistiem un vērot jau tradicionālos Ghettto klana šovus, kur neizpaliek laba humora deva. Tāpat būs interesanti arī florbola faniem, jo norisināsies florbola kluba „Lekrings” kauss ielu florbolā. Ar vien vārd sakot – Cēsīs brīvdienās BŪS, ko darīt!

image 1

Taču arī Ventspils neatpaliks, nu, vismaz skaļuma ziņā noteikti, jo Ventspilī, pasākuma „Kurland Bike Meet” „salidos” un savus spēkratus rūcinās vairāk kā 2000 motobraucēju no Latvijas un ārvalstīm. Moto faniem veltītais festivāls notiek no 19. līdz pat 21.jūlijam un pasākuma ietvaros notiks gan iespaidīga moto un braucēju parāde Ventspils ielās, gan afterpārtijs Piejūras kempingā. Parādes ietvaros visi interesanti varēs a) piedalīties un palīdzēt taisīt troksni b) līdzijust un palīdzēt taisīt troksni un c) fotografēties, kas gan troksni netaisa, bet ļauj tikt pie foršām bildēm taviem fb un instagram profiliem.
Nu tad visis, kam kaut mazākā saistība ar moto – brīvdienās uz Venstpili!

image 2

Un pa ceļam braucam pēc enerģijas lādiņa kādā no jaunā koncepta Circle K, kur izbaudām gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white