15.06.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 15.07.2019

Sveiciens Vasaras Izklaižu Ceļvedī!

Šajā nedēļā priecājas visi džeza fani, jo sākas Saulkrasti Jazz festivāls. No šodienas līdz pat 20.jūlijam, pašā vasaras viducī, visi gaidīti Saulkrastu estrādē, lai baudītu labu mūziku un, protams, saulrietus. Džeza festivāls izceļas ar kvalitāti un notur savas pozīcijas nu jau 22 gadus (!), piedāvājot plašu zināmu mūziķu uzstāšanos programmu un arī jauno mūziķu meistarklases. Tās parasti aktuālas jaunajiem izpildītājiem, jo tajās tiek dota iespēja muzicēt un mācīties no džeza virtuoziem, kas uzstājas festivālā. Festivāla mākslinieku rindās ir gan mūsu pašu , gan viesi no Lietuvas, Ungārijas, Itālijas, Beļģijas un ASV. Ja tu nekad neesi bijis uz džeza koncertu, gribētu pamēģināt, bet baidies, ka būs, tā teikt, pārāk klasiski, iedrošināsim Tevi ar ziņu, ka otrdien, 16.jūlijā, festivālā uzstāsies Very Cool People kopā ar Edavārdiem un Ansi – un šīs sejas un balsis jau gan tev ir zināmas, vai ne? Un, redz, izrādās, džezs un reps var iet roku rokā, kas forši! Vairāk info par programmu skaties saulkrastijazz.lv

image 1

Savukārt Jūrmalā, arī pie jūras, uz Dzintaru koncertzāles skatuves uz savu dzimšanas dienu tevi aicina Laima Vaikule.
Katru gadu savas dzimšanas dienas ietvaros Laima rīko grandiozu pasākumu Laima Randevu („Laima RendezVous”). Pasākums ilgs no trešdienas, 18.jūlija, līdz pat svētdienai, 21.jūlijam. Pati festivāla saimniece Laima Vaikule sola festivālu šogad veidot īpaši krāšņu un vērienīgu. Uz skatuves kāps spožākās mūsu pašu skatuves zvaigznes un viesi no citām valstīm, kā arī aktuālie jaunie talanti. Kā piemēram, pirmajā festivāla diena, 18. jūlijā, uzstāsies Inese Galante, Intars Busulis, Musiqq, Freedom Ballet un pati Laima Vaikule. Un es nenosaucu visus! Citās pasākuma dienās dzirdēsi arī Samantu Tīnu, Jāni Stībeli, Monatik, Nino Katamadze un daudzus citus. Vairāk uzzini un biļetes meklē biļešuservisā.

image 2

Lai koncertā nestāvētu malā, tev vajadzēs enerģijas lādiņu, par ko parūpēsies Circle K. Iegriezies kādā no jaunā koncepta Circle K, kur varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white