12 gadus veca fane koncerta laikā pārsteidz Pink

Publicēšanas datums : 16.05.2018

12 gadus vecās Viktorijas Antonijas (Victoria Anthony) sapnis piepildījās, kad viņa dziedāja kopā ar Pink zvaigznes koncertā Vankūverā. 

Maija sākumā Antonija publicēja video savā Twitter profilā, kurā uzrunā “Beautiful Trauma” dziedātāju: “Kad tu būsi šeit, es ļoti gribu dziedāt tavā koncertā.” Antonija demonstrēja savu lielisko balsi, pievienojot mirkļbirku jeb haštagu #vicandpink, lai piesaistītu sava elka uzmanību. 

 

Kad meiteni ievēroja kanādiešu ziņu dienesti, Pink atpazina jauno topošo popzvaigzni pūlī sava koncerta laikā. Lai gan Antonija nevarēja uzkāpt uz skatuves, Pink pasniedza meitenei mikrofonu un bija pārsteigta par to, kas sekoja. 

 

12 gadus vecā meitene izpildīja dziedātājas hitu “Perfect”, saceļot arēnā vērienīgu aplausu vētru. “Paldies tev par to,” joprojām pārsteigta atbildēja Pink, atgriežoties uz skatuves. “Kā lai kaut kam tādam seko?” 

Pink nesen sniedza interviju, kurā runā par došanos koncerttūrē kopā ar saviem bērniem. Tajā dziedātāja apgalvo, ka, ja viņa necenstos apvienot mātes pienākumus ar savu karjeru, viņa nebūtu tik veiksmīga un laimīga. Vairāk uzzini šeit

Mākslinieki: Pink

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white