12.07.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 12.07.2019

Sveiciens Vasaras izklaižu ceļvedī! Brīvdienas tepat pie durvīm, draugi! Lieliskas ziņas, vai ne?


Un jau rīt visi gardēži aicināti doties uz Zaubi, lai brīvdienas pavadītu gan pie dabas, gan lietderīgi. Zaubē rīt, 13.jūlijā, notiks savvaļas kulinārais festivāls. Festivālā varēsi uzzināt visu par dabas veltēm un to pagatavošanas iespējām. Ļoti noderēs pārgājienos visas vasaras garumā! Pavārmākslas meistaru vadībā tiks gatavoti dažādi siltie un saldie ēdieni un zupas, kā arī tiks darīts alus un būs alus degustācijas! Droši brauc, ja esi kaut mazdrūūūsciņ saistīts ar kulināriju, ģeogrāfiju, mākslu vai zinātni – tur par tevi būs padomāts un tev patiks. Vairāk uzzini www.wildfoodfest.lv

image 1

Savukārt, ja brīvdienās vairāk prāts nesas uz kādu muzikālo performanci, tad Jah Khalib solo uzstāšanās Jūrmalā, Dzintaros būs īstā. Jah Khalib ir ļoti talantīgs izpildītājs un dziesmu autors, viens no labākajiem bītmeikeriem uz Kazahstānas hip-hop skatuves. Ierakstījis 5 albumus, no kuriem 2 2017. un 2018.gadā tikuši pie tituliem iTunes vērtējumā.
Dziesmu „Medīna” un „Leila” video jau sen pārsnieguši 80 un 100 miljonu skatījumu atzīmi. Noskaties tu arī un, ja patīk – dodies rīt, 13.jūlijā, uz Jah Khalib koncertu. Biļešuservisā vēl var iegādāties biļetes.

image 2

Nu un, visbeidzot – ja tu vēlies viena pasākuma ietvaros dzirdēt Busuli, „Carnival Youth” un „Triānas parku”, tad tev 13. un 14.jūlijā  jādodas uz Valmiermužu. Valmiermuižā notiks festivāls ar interesantu nosaukumu TINTE. Pasākumu organizē viens no Vidzemē populārākajiem mūzikas bāriem Tinte, tāpēc arī pasākumam  tāds nosaukums. Patīkami, ka festivāla dienas daļu no 12:00 – 18:00 pasākuma organizatori piedāvā apmeklēt bez maksas un tā būs īpaši draudzīga ģimenēm ar bērniem. Vairāk info par pasākumā gaidāmajiem labumiem un citiem izpildītājiem meklē www.barstinte.lv

image 3

Lai kurp tu dotos, iegriezies kādā no jaunā koncepta Circle K, kur varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white