11.07.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 11.07.2019

Sveiciens Vasaras izklaižu ceļvedī! Šodien pastāstīsīm par vairākiem lieliskiem pasākumiem nedēļas nogalē, lai varat jau sākt gatavoties.


Kā pirmo, gribam minēt Golden Wines Festival 2019, kas 12. un 13. jūlijā notiks Rīgas Kongresu namā. Un, kā jau noprotat pēc nosaukuma, tur būs darīšana ar vīnu. Te nu mums jūs jābrīdina, ka alkohola lietošana līdz 18 gadiem ir aizliegta un ir kaitīga veselībai, draugi. Bet, runājot par pasākumu – kompānija „Mozelweins”, sadarbībā ar 10 Vācijas un 2 Luksemburgas vīna darītavām, organizē vīna svētkus vīna cienītājiem. Festivāla laikā būs iespēja nodegustēt 137 dažādu veidu vīnus. Paredzētas dažādas aktivitātes un meistarklases, kā arī uzzināsiet, kurš vīns ar kādu ēdienu sader, lai tālāk jau privātajos pasākumos pārsteigtu savus draugus un draugu draugus. Pasākuma īpašais viesis – Jānis Stībelis, kurš priecēs visus ar muzikāliem priekšnesumiem.

image 1

Ok, ejam tālāk! Ja esi iecerējis šovasar noskriet kādu garāku distanci un darīt to publiski, tad, lūdzu, tāda iespēja tev būs 13.jūlijā, kad notiek „Skrien Latvija” organizētais Jelgavas nakts pusmaratons. Interesantā lieta te ir tas, ka skriešana notiks naktī! Jūlijs mēdz būt diezgan karsts, kā mēs zinām, tāpēc skrējiens naktī padara skrējienu gan vieglāk panesamu, gan interesantāku! Pasākuma ietvaros paredzēts arī bērnu skrējiens, kam starts tiks dots 19:30. 21:00 trasē izskries ģimenes, kas veiks 2 kilometru distanci. Savukārt 10 kilometru un pusmaratona skrējēji trasē dosies 21:50. 12 naktī paredzēta apbalvošana! Gribētos teikt būs karsti, bet tur jau tā labā lieta, ka nebūs. Vairāk info par reģistrēšanos un pārējiem Skrien Latvija organizētajiem skriešanas pasākumiem meklē internetā.

image 2

Savukārt Liepājā sestdien Jūras svētki! Svētki pulcēs visus, kam tuva Kurzemes jūra un tur parasti neiztrūkstošais vējš.
Svētku ietvaros plānoti dažādi muzikāli priekšnesumi, veiklības un sporta aktivitātes un izklaides pasākumi, kā arī piemiņas pasākums bojā gājušajiem zvejniekiem un jūrniekiem, kuri tiks pieminēti kuģa taures skaņu pavadībā. Piemiņas brīdis tradicionāli sāksies pulksten 11:00, bet no 12:00 jau varēsi sākt baudīt svētkus. Svētku muzikālā programma šogad tiek veidota tā, lai demonstrētu Liepāju kā vidi, kas atvērta jaunām tendencēm un sarunām ar savu auditoriju – pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. Vairāk par programmu uzzini www.liepaja.lv

image 3

Lai pietiek spēka, iegriezies kādā no jaunā koncepta Circle K, kur varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white