10 lietu, ko nedrīksti neredzēt no 2018.gada „Grammy” ceremonijas

Publicēšanas datums : 29.01.2018

2018.gada „Grammy” ceremonija nu ir galā.

Ja neskatījies to tiešraidē un visai vairākas stundas garajai ceremonijai tev nav laika, piedāvājam 10 lietu, ko noteikti ir vērts noskatīties.


1. Kendriks Lamārs (Kendrick Lamar)


No repošanas, stāvot uz policijas mašīnām 2015.gada BET Awards ceremonijā līdz dziesmas izpildīšanai, kamēr nindžas viņas aiz muguras rāpjas pa liesmojošām sienām 2017.gada VMA ceremonijā Kendrikam Lamāram piemīt tendence standarta uzstāšanās balvu pasniegšanas ceremonijās pārvērst par augsta koncepta mākslas darbiem.

Kaut kādā veidā viņa uzstāšanās šā gada „Grammy” ceremonijā, kas bija tikusi pie sausa un neko neizsakoša nosaukuma „This Is a Satire By Kendrick Lamar”, iemanījusies pacelties pāri viņa paša nospraustajai jau tā augstajai latiņai. Kamēr Lamārs kopā ar Bono un Edge no grupas U2 kopā repoja „XXX.”, viņam apkārt dejoja maskās tērpti karavīri.

Savukārt, savu uzstāšanos Labākais reperis noslēdza ar „King’s Dead” – savu jaunāko sadarbību ar Future, Džeju Roku (Jay Rock) un Džeimsu Bleiku (James Blake), kas ņemta no filmas „Melnā pantera” („Black Panther”) oficiālā skaņu celiņa.


2. Little Big Town


Kantrī mūzikas kvartets kāpa uz skatuves, lai izpildītu savu tikko pie „Grammy” tikušo dziesmu „Better Man”, kas tika atzīta par Labāko kantrī dueta/grupas sniegumu.

Kā jau pēdējos gados pierasts, Little Big Town uzreiz sevi pierādīja kā vienu no vakara muzikāli spilgtākajiem priekšnesumiem. Stāvot uz skatuves, kas izskatījās pēc kāda pilsētas kvartāla jumta, un tērpti vizuļojošos tērpos, viņi visiem ļāva novērtēt savas izcilās harmonizēšanas spējas un Teilores Sviftas (Taylor Swift) meistarīgi savīto dziesmas tekstu. Kāda bauda!


3. Childish Gambino


Nu Donalda Glovera (Donald Glover) (Childish Gambino īstais vārds)  sasniegumu sarakstam droši var pievienot arī satriecošu uzstāšanos „Grammy” ceremonijā. Ar savu 2016.gada albumu „Awaken, My Love!”, kas bija nominēts Gada albuma balvai, Glovers savu Childish Gambino joku pārvērta par ugunīgu fanku.

Tomēr uz Medisonskvērgārdena skatuves mākslinieks neizpildīja ne savu albuma hitu „Redbone”, ne ritmisko gabalu „Have Some Love”, tā vietā izvēloties publiku iepriecināt ar lēno un virmojošo „Terrified”. Tādejādi mūziķis visiem ļāva novērtēt savas balss saites un to iespējas, par kuru eksistenci lielākā daļa publikas droši vien pat nenojauta.


4. Pink


Vai mēs esam kļuvuši izlutināti? Vai mēs esam sākuši uzskatīt, ka nav tādu griestu, no kuriem Pink nevar nolaisties, nav tādas ēkas, kuras pa kuras sienām viņa nevar rāpot, vai tādas lentas, kuru viņa nevar salocīt pēc sava prāta?

Labā ziņa ir tāda, ka tas viss droši vien joprojām ir spēkā, taču vēl labāka ziņa ir tā, ka viņai nekas no tā nav jādara. Svētdienas vakarā Pink izpildīja savu 2017.gada albuma „Beautiful Trauma” dziesmu „Wild hearts Can’t Be Broken”, tērpusies vienkāršā baltā T-kreklā un džinsos, vienkārši stāvot pie mikrofona statīva, un joprojām iemanījās mūs apburt.


5. Bruno Marss (Bruno Mars) un Cardi B


32 gadus vecā mākslinieka, kura albums „24K Magic” tika pie Gada albuma titula, turpina mūs priecēt ar masīviem hitiem.
Vienu no pēdējiem – „Finesse”, kurš nesen ieguvis jaunu elpu, pateicoties tā remiksam ar Cardi B piedalīšanos, viņš izpildīja arī uz svētdien notiekošās „Grammy” pasniegšanas ceremonijas skatuves.

Nedaudz piepalīdzot Ņujorkas reperei, Marss mūs ielīksmoja ar veikliem deju soļiem un lielu daudzumu krāsainas atgriešanās 90.gados, kas bija vienlīdz jautri un muzikāli iespaidīgi.


6. Luiss Fonsi (Luis Fonsi) un Daddy Yankee


Spāņu valodā izpildītais hits „Despacito” radio viļņos ir dominējis tā, kā tas pēdējo gadu laikā izdevies vien retajam, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka pat bez sava remiksa biedra Džastina Bībera (Justin Bieber) Luisa Fonsi un Daddy Yankee izpildītā dziesma bija viens no šā gada „Grammy” ceremonijas košākajiem un atmiņā paliekošākajiem mirkļiem.

„Despacito” kinematogrāfa cienīgās ballītēs pārvērta neskaitāmas vietas un, izteiksmīgu dejotāju ielenktas, abas zvaigznes savu enerģiju ienesa visas pasaules viesistabās.


7. Ēriks Čērčs (Eric Church), Brothers Osborne un Marena Morisa (Maren Morris)


Marenas Morisas uzrunas laikā radās skaņas problēmas, taču nekas nespēja traucēt viņas emocionāli piesātinātajai uzstāšanai kopā ar Brothers Osborne un Ēriku Čērču.

Uzstājoties par godu tiem koncertu apmeklētājiem, kuri 2017.gadā gāja bojā Lasvegasas apšaudes un Arianas Grandes (Ariana Grande) koncerta Mančestrā spridzināšanas laikā, visas zvaigznes, kuras pašas atradās Lasvegasas koncerta viesu sarakstā, akustiskā pavadījumā nodziedāja Ērika Kleptona (Eric Clapton) pazīstamo dziesmu „Tears in Heaven”, kamēr skatītājiem tika rādīti bojā gājušo vārdi.


8. Keša (Kesha)


Pirms #MeToo un „Time’s Up” kampaņas pēdējo mēnešu laikā pievērsušas visas sabiedrības uzmanību seksuālās uzmācības jautājumam, Keša laida klajā dziesmu „Praying”, kurā aprakstīja savu personisko pieredzi ar producentu Dr. Luke (Keša ir apsūdzējusi producentu seksuālā un mutiskā uzbrukumā, bet Dr. Luke visas šīs apsūdzības kategoriski noliedz).

Tērpušās baltās drēbēs, vokāli spēcīgās dziedātājas Kamila Kabeijo (Camila Cabello), Sindija Laupere (Cyndi Lauper), Andra Deja (Andra Day), Džūlija Maiklsa (Julia Michaels) un Bībī Reksa (Bebe Rexha) pievienojās Kešai, lai izpildītu šo dziesmu, kas radusi tik lielu atsaucību publikā. Nav nekāds brīnums, ka tieši šī uzstāšanās arī izpelnījās vienas no lielākajām vakara ovācijām.


9. Eltons Džons (Elton John) un Mailija Sairusa (Miley Cyrus)

Eltons Džons savu lielo atvadīšanos no aktīvas koncertēšanas sāka tieši svētdienas, 28.janvāra vakarā „Grammy” ceremonijā ar pilnīgi traku savas 1971.gada dziesmas „Tiny Dancer” izpildījumu, kurā viņa muzikālās partneres statusā iejutās Mailija Sairusa.

Lieliski saderot gan viņu siltajiem roka vokāliem, gan Mailijas aveņkrāsas vakarkleitai un žilbinošajam smaidam un Eltona tērpam, kuram nebija taupīti spīdumiņi, viņi abi kopā veidoja ideālu pāri.


10. SZA


Tehniskas un loģistikas problēmas bieži vien spēj izbojāt televīzijā demonstrētu uzstāšanos. To gan nevar teikt par R&B sensāciju un Labākā jaunā mākslinieka nominanti SZA, kurai, izpildot savu hitu „Broken Clocks” no mākslinieces lielu atzinību guvušā 2017.gada albuma „Ctrl”, mikrofons gandrīz vispār nebija nepieciešams.

Lai arī SZA šoreiz devās mājup bez balvām, ņemot vērā viņas ievērojamo talantu un svētdienas vakara uzstāšanos, ir pilnīgi skaidrs, ka nākamajās „Grammy” ceremonijās viņa bez balvām nepaliks.Kura no šīm uzstāšanām visvairāk ielīksmoja tavu sirdi?

Mākslinieki: Kendrick Lamar, Taylor Swift feat. Kendrick Lamar, Robin Thicke feat. Kendrick Lamar, Beyonce Knowles feat. Kendrick Lamar, U2, Lmc & U2, Mary J. Blige & U2, Future feat. Weeknd, Future & Miley Cyrus & Mr Hudson, Future Feat. Drake, Future & Rihanna, Future & Nicki Minaj, Drake feat. Future, Dj Khaled feat. Jay-Z & Future, Yc Feat. Future, Lil Wayne Feat. Drake & Future, 21 Savage & Metro Boomin & Future, James Blake, Little Big Town, Taylor Swift, Childish Gambino, Selah Sue feat. Childish Gambino, Pink, Stargate & Pink & Sia, Bruno Mars, Mark Ronson feat. Bruno Mars, Lil Wayne feat. Bruno Mars, Travis Mccoy feat. Bruno Mars, Gold 1 & Bruno Mars & Jaeson Ma, B.O.B. feat. Bruno Mars, Cardi B, Luis Fonsi, Daddy Yankee, Redone, Daddy Yankee, French Montana & Dinah Jane, Chino feat. Nacho & Daddy Yankee, De La Ghetto , Daddy Yankee & Ozuna, Justin Bieber, Skrillex & Diplo feat. Justin Bieber, Jack U feat. Justin Bieber, Dj Snake & Justin Bieber, Eric Church, Ariana Grande, Who Is Fancy Feat. Meghan Trainor & Ariana Grande, Nathan Sykes feat. Ariana Grande, Cashmere Cat & Ariana Grande, Jessie J, Ariana Grande, Nicki Minaj, Eric Clapton, Kesha, Zedd & Kesha, Pitbull feat. Kesha, Flo Rida feat. Kesha, Camila Cabello, Machine Gun Kelly & Camila Cabello, Shawn Mendes & Camila Cabello, Cyndi Lauper, Andra Day, Julia Michaels, Cash Cash & Julia Michaels, Noah Kahan & Julia Michaels, Bebe Rexha, G-Eazy feat. Bebe Rexha, Nico & Vinz feat. Kid Ink & Bebe Rexha, Cash Cash Feat. Bebe Rexha, Machine Gun Kelly, X Ambassadors & Bebe Rexha, Elton John, Blue feat. Elton John, Miley Cyrus, Mike Will Made It & Wiz Khalifa & Juicy J & Miley Cyrus, Sza, Rihanna & Sza

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white