10.07.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 10.07.2019

Sveiki, draugi! Šodien ir trešdiena, kas jau nemainīgi arī mazā piektdiena.

Bet pēc divām dienām, īstajā piektdienā, pie mums Rīgā uzstājas Eds Sheerans (Ed Sheeran)! Un visa Baltija brauks pie mums uz viņa koncertu, jo Rīgā notiek vienīgais koncerts Baltijā šogad. Un satiksme kļūs lēnāka. Un meitenes kļūs smaidīgākas, īpaši tās, kas dodas uz Ed Sheeran koncertu, vai ne? Populārais vīriešu žurnāls GQ Magazine nosaucis Šīranu par de facto mūsdienu paaudzes balsi un mūziku, ko Eds izpilda, raksturojot šīs paaudzes vērtības – autentiskumu, patiesumu, nopietnību un atklātību. Faniem Eds ir viens no viņiem, bet viņa talants ir unikāls – kā neviena citam. Nu, lūk, mums būs iespēja jau atkal (jo Eds pie mums viesojas atkārtoti) dzirdēt šo talantu Lucavsalā, 12.jūlijā, Eiropas tūres „Divide” ietvaros.

image 1

Ja par cipariem, tad šī turneja līdz šim pārspēj visus rekordus apmeklētāju skaita ziņā – daudzviet izziņotos koncertu datumus nākas papildināt ar jauniem. Piemēram, Īrijā 300 000 biļešu uz 7 koncertiem tika pārdotas stundas laikā. Lūdzu, brauciet ar velo vai dodieties uz Lucavsalu kājām – auto nebūs labākā izvēle.
Tie, kam tuvs kantrī izpildījums (starp citu, arī Edam daži gabali tā vien velk uz kantrī pusi), brīvdienās aicināti uz Bausku, kur 12. un 13.jūlijā notiks Bauskas kantrī festivāls. Festivāls ir viens no četriem šāda veida ikgadējiem starptautiskiem (!) festivāliem Eiropā, pulcējot labākos kantrī mūzikas māksliniekus no Latvijas, Eiropas un pat viesus no ASV! Tūkstošiem kantrī mūzikas fanu katru gadu pulcējas, lai izbaudītu „country” atmosfēru un izklaides iespējas, ko piedāvā festivāls. Festivāls notiek Bauskā, Bauskas pils apkārtnē. Festivāla producenti Uldis Ozoliņš un Mārtiņš Jātnieks arī šogad sola turpināt iesākto tradīciju pirmajā festivāla dienā apmeklētājiem piedāvāt tradicionālu kantrī, bet otrajā – moderno kantrī ar r&b un western swing piesitienu. Vairāk info meklē www.countrybauskafestival.lv

image 2

Lai pietiek spēka visiem pasākumiem un festivāliem! Iegriezies kādā no jaunā koncepta Circle K, kur varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white