09.08.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 09.08.2019

Sveiciens Vasaras izklaižu ceļvedī! Šodien pastāstīsim par 2 pasākumiem pašās augusta beigās.


Proti, 31.augustā, sestdien, Mežotnes pilī Tevi uz muzikālām svinībām gaidīs grupa, kurai šogad aprit 10 gadu. Vai vari uzminēt, kuri tie ir? M? Viņiem ir arī atbilstoši tematiska dziesma - "no desmit desmit"… Ok, ticam, ka tu jau uzminēji – jā, tie ir Musiqq! EHR latviešu hitos tu viņus noteikti dzirdi diezgan bieži, jo nu ir, ir viņi viena no Latvijas top grupām. Šajos 10 gados Musiqq ir ļoti labi pastrādājuši – dzirdami un redzami daudzos vasaras festivālos un koncertzālēs, veidojuši sadarbības ar citiem Latvijā zināmiem mūziķiem, kā ievērojamāko varu minēt sadarbību ar Prāta Vētru, protams, izdevuši četrus albumus, no kuriem pēdējais kā reize ir ar nosaukumu „10”.. Un Mežotnes muižas koncertā izskanēs gan jaunas, jubilejas albumam radītas dziesmas, gan, protams, visu tik iemīļotie jau zināmie Musiqq lipīgie gabali. Ierasties vari jau no 18:30, koncerta sākums 20:00 bet par beigām pagaidām visi uzticamie ziņu avoti klusē. Meklē biļetes Bilesuservisā.

image 1

Un nu par otru grupu, kas izziņojusi vērienīgāko koncertu grupas pastāvēšanas vēsturē varat uzminēt? Grupas nosaukums saistās ar cirvi, zāģi.. varbūt kādam pirmais, kas nāk prātā, ir lāpsta.. Nu ja, tie ir Instrumenti, kas arīdzan sestdien, 31.augustā rībinās Daugavas stadionu. Līdz ar koncertu Instrumenti laidīs tautās arī video klipu dziesmai „Aukstākā (ar k) līmeņa mīlestība”, kas ir pirmais singls no pavasarī plānotā jaunā albuma „Cilvēks”. Tev par pārsteigumu Instrumenti gatavo arī vairākas interesantas sadarbības ar citiem mūziķiem. Gaidām koncertu un visu uzzināsim!

image 2

Musiqq vai Instrumenti, Instrumenti vai Musiqq - nu un kā lai te izvēlas, uz kuru pasākumu doties? Kā tautas dziesmā dzied – "stundu stāvu domādams"… Ar šo rakstu arī atvadīsimies. Novēlam tev izbaudīt atlikušo vasaru kā nākas! Un atceries – pa ceļam uz taviem šīs vasaras pasākumiem vienmēr ir Circle K! Jaunā koncepta Circle K varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white