09.07.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 09.07.2019

Sveiciens Vasaras izklaižu ceļvedī! Vasara nu reiz ir laiks, kad izbaudīt dažādus dārza svētkus piļu un muižu parkos.

Viens tāds notiek jau šajā nedēļā, proti, no 10.jūlija, tātad, jau no trešdienas, Rundāles pilī un pils dārzā notiek starptautiskais senās mūzikas festivāls. Kas tad tur gaidāms. Senās mūzikas festivāls tiek dēvēts par šarmantāko, elegantāko un smalkāko kultūras pasākumu Latvijā. Rundāles pils ar ziedošo rožu dārzu un klasiskās mūzikas pērles dzīvajā izpildījumā rada sajūtu, it kā tu būtu ar vienu kāju iekāpis pagājušajā gadsimtā.Tas nozīmē, ka visas romantiski un klasiski noskaņotās dāmas novērtēs ielūgumu uz šādu pasākumu, kungi un jaunskungi. Ja vēlaties pārsteigt savu dāmu, meklējiet biļetes www.smf.lv. Senās mūzikas festivāls notiks no 10. līdz 13.jūlijam.

image 1

Un nākamā ziņa sporta mīļiem. Jo cik tad var par ballēm vien! No 12. līdz 14. jūlijam Valmierā notiek Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Valmieru pelnīti var uzskatīt par Latvijas BMX riteņbraukšanas centru, jo Valmierā uzauguši vairāki augstākās klases braucēji, to starpā divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs. Trīs dienu laikā sacensībās tiks noskaidroti čempioni Challange un krūzeru grupās, kā arī elites un junioru grupās. Iegūglējām, ko nozīmē krūzeri - izrādās, tas nozīmē vecuma grupu 30+. Starpcitu, Valmierā izveidota arī jauna trase! Sportisti varēs to iemēģināt, bet tu varēsi izbaudīt sacensību garu, līdzi just un pie viena izstaigāties pa Valmieru! Vairāk par pasākumu un ko tad vēl var apmeklēt un redzēt Valmierā, skaties visitvalmiera.lv

image 2

Enerģijas lādiņu sportiskām un mazāk sportiskām aktivitātēm vienmēr atradīsi pie Circle K. Iegriezies kādā no jaunā koncepta Circle K, kur varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white