08.08.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 08.08.2019

Sveiciens Vasaras izklaižu ceļvedī! Tā kā šī ir pēdējā Vasaras izklaižu ceļveža nedēļa, jau minējām, ka šonedēļ pastāstīsim arī par nedaudz tālāku nākotni augustā.


Un tātad – nākamajā trešdienā, tas ir – 14.augustā, Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē uzstāsies daudziem tik labi pazīstamā grupa Mumiy Troll. Grupa sola uzrīkot „vasaru bez interneta”, lai gan gribas viņiem atbildēt tā – mums jau siltuma nav, vēl arī bez interneta gribat atstāt? Ha! Bet jokus pie malas, jo koncerts solās būt ļoti personisks un īpašs. Grupa sola spēlēt retāk spēlētus gabalus, romantiskas balādes jaunos aranžējumos kā arī zināmus un iemīļotus hitus. Grupas līderis Iļja Lagutenko, izrādās, jau no bērnības iemīlējis mūsu Jūrmalu un tieši šeit radītas daudzas Mumiy Troll dziesmas.  Koncerts solās būt kā tikšanās ar vecu un labu draugu, kā saruna pie tējas, kā atmiņu albumu šķirstīšana un gremdēšanās pārdomās. Nāc! Koncerta sākums 19:30. Biļetes meklē bilesuservisā.

image 1

Tās pašas nākamās nedēļas nogalē, Liepājā, notiks Klusuma festivāls. Pirmo reizi dzirdot par šo festivālu domāju – o, cik intriģējoši – kas tad tur notiks? Izrādās, Klusuma festivālā divas dienas būs iespēja baudīt mierīgu un akustisku koncertu vidi, kas ļaus paiet nost no ikdienas steigas, pabūt kopā ar citiem vai pašam ar sevi. Ja esi bijis uz kādu akustiskās mūzikas koncertu, zini, par ko es runāju – tāds koncerts ir ļoti personisks un ļauj daudz tuvāk iepazīt māksliniekus. Un te – vesels festivāls! Koncerta spilgtākie mākslinieki būs dziesminieks Kārlis Kazāks, Arstarulsmirus, Shipsea, ģitārists Kaspars Zemītis un daudzi citi, par kuriem vari uzzināt www.klusumafestivāls.lv. Festivāls aicina nolikt malā mobilos tālruņus, atturēties no alkoholisko dzērienu lietošanas un vienkārši baudīt labu mūziku un kopā būšanu. Esot festivāla teritorijā, runā klusu un labāk mazāk – atpūties.

image 2

Un pa ceļam uz šo vai citu pasākumu droši iegriezies Circle K pēc enerģijas devas! Jaunā koncepta Circle K varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.


Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white