08.07.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 09.07.2019

Sveiciens Vasaras Izklaižu Ceļvedī! Vasara uzņem apgriezienus, draugi! Kā būtu ar labiem pasākumiem jau nedēļas sākumā? Lūdzu!


Rīt, 9.jūlijā, Jūrmalā notiks Maskavas operetes teātra galā koncerts „Lielais Kankans”. Uz Dzintaru koncertzāles skatuves pulksten 20:00 kāps teātra trupas dalībnieki, lai spilgtos un dinamiskos priekšnesumos izpildītu krievu un ārzemju komponistu darbus. Lielo Kankanu uz Dzintaru koncertzāles skatuves izrādīs pirmo reizi un skatītājus priecēs vispazīstamāko klasisko operešu un mūziklu varoņi. Vakara programma sola Johana Štrausa, Hermana, Džordža Geršvina un arī mūsu pašu maestro Raimonda Paula mūziku. Maskavas operetes teātris iekarojis milzu autoritāti ne tikai mājās, Krievijā, bet arī visā Eiropā, tāpēc izmanto iespēju redzēt un būt klāt. Ņem līdzi arī mammu vai vecomammu – viņām patiks!

image 1


Un jau nākamajā dienā, 10.jūlijā, tur pat Dzintaru koncertzālē notiks dziedātājas JOLKAS uzstāšanās. Tie no jums, kas klausās arī EHR Krievu hitus, radio ēterā JOLKU dzird gana bieži. JOLKA, jeb īstajā vārdā Jelizaveta Ivanciva ir pop-roka izpildītāja no Krievijas un savu klausītāju un fanu uzmanību izpelnījusies sava neatkārtojamā šarma, brīnišķīgās un neatkārtojamās balss un humora izjūtas dēļ. To visu viņa demonstrē savos ļoti baudāmajos koncertos. 10.jūlijā, Dzintaru koncertzālē JOLKA izpildīs savus populārākos hitus, piemēram, , kā arī dalīsies personiskos stāstos un sapņos. Kā saka pati māksliniece, - tad, kad dari to, kas tev sagādā prieku, tas pretī sniedz prieku pašam un iedvesmo citus! Nu, nevar nepiekrist! Koncerta sākums 20:00.

image 2


Bet Rīgā, uz brīvdabas estrādes Spīķeros trešdienas vakarā varēsi dzirdēt un piedziedāt grupāmRiga Reggae un „Pirmais Kurss”. Pirms koncerta rekomendēju iesildīties ar Riga Reggae youtube atrodamo klipu „Zvans pie durvīm” un Pirmā kursa himnu krūtīm ar tādu pašu nosaukumu. Abas grupas savu mūziku izpilda saulainajos regeja ritmos un kas tad vēl labāk piestāv vasarai? Koncerta sākums 19:00. Ieeja koncertā bez maksas.

image 3


Lai koncertā nestāvētu malā, tev vajadzēs enerģijas lādiņu, par ko parūpēsies Circle K. Iegriezies kādā no jaunā koncepta Circle K, kur varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white