07.08.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 07.08.2019

Sveiciens Vasaras izklaižu ceļvedī! Nu jau klāt trešdiena un sāksim apskatīt, kādi pasākumi gaidāmi piektdien un brīvdienās.


Vai zini, kura ir Latvijas vecākā pilsēta? Pateiksim priekšā, sākas uz L un atrodas Latgalē? Nē? Nu, lūk, tā ir LUDZA! Un tev šajās brīvdienās, jau no piektdienas, 9.augusta ir iespēja būt klāt vecākās Latvijas pilsētas Ludzas pilsētas svētkos! Pilsēta svinēs 3 dienu garumā, kas nav nekādi joki! Pasākumi un koncerti notiks gan parka estrādē, gan Livonijas pils kalnā. Būs mākslas un tematiskās izstādes, sporta sacensības, šovi un paraugdemonstrējumi, brīvdabas teātra izrādes kā arī seno arodu diena ar Latgales meistaru darbnīcām. Visiem interesentiem visos vecumos. Brauc un svini pilsētas svētkus Ludzā!

image 1

Tikmēr Jūrmalā, Dzintaru Mežaparkā jau ierasti pulcēsies visi, kam patīk stāstīt un klausīties pasakas.Tā ir nakts ekspedīcija bērniem ar nosaukumu „Nestāsti pasaciņas”. Primāri pasākums paredzēts bērniem, bet gana jautri ies arī pieaugušajiem, jo nakts ekspedīcijas laikā Dzintaru Mežaparks pārvēršas pasakā – koši izgaismoti koki, lukturīši, pasaku namiņi – tā vien šķiet, ka esi nokļuvis atpakaļ bērnībā un iekšā pasakā! Pašam arī jāņem līdzi lukturītis, lai nakts melnumā vari atrast taciņu uz pasaciņu, citādi nevar zināt, vēl nomaldīsies un vai tik kaut kur nav paslēpusies raganas mājiņa uz vistas kājiņas... Brrr, bailīgi. Tātad, 9.augusta vakarā laipni lūgti Jūrmalā! Vairāk uzzini, ieskatoties www.visitjurmala.lv

image 2

Savukārt jau sestdien, Rīgā, Autentikā, kas atrodas Bruņinieku ielā 2, ies gaisā HipHop BLOCK PARTY! Pasākuma organizatori sola – this year we gonna celebrate with a HUUUGE JAM! Autentikas dīdžeji griezīs tikai vinilu, tu klausīsies tikai labāko hiphopu un visiem būs labs prāts! Grafitti meistariem būs atvēlēts darba lauks, jeb darba siena mākslas darbu veidošanai – welcome! Forša ideja, ka pasākuma apmeklētājiem pašiem būs iespēja ko uzgrilēt, tāpēc nesiet līdzi visu, kas grilējams. Vairāk info par pasākumu meklē FB, rakstot meklētājā HipHop block party!


Un pa ceļam uz šo vai citu pasākumu droši iegriezies Circle K pēc enerģijas devas tavai ballītei! Jaunā koncepta Circle K varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.


Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white