06.08.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 06.08.2019

Sveiciens Vasaras izklaižu ceļvedī! Šodien par to, kādi pasākumi mūs gaida trešdien un jau tuvāk nedēļas nogalei.


Tātad, trešdien, 7.augustā, nāc uz Spīķeriem, Rīgā. Tur uz brīvdabas skatuves uzstāsies divas foršas grupas – Oranžās Brīvdienas, kura bija dzirdama arī iepriekšējās brīvdienās notikušajā festivālā Laba Daba un Laime Pilnīga, kuri, savukārt, bija dzirdami iepriekšējās brīvdienās notikušajā festivālā Summersound. Laime Pilnīga tiek dēvēta par latviešu spilgtāko rokgrupu un mākslinieki slaveni ar enerģiskiem un emocionāli uzlādētiem koncertiem! To tad arī pārbaudīsim trešdienas vakarā!
Savukārt Oranžās Brīvdienas ir Latvijas turbo-folk grupa, kas nozīmē, ka grupas izpildījumā tiek kombinēts regejs, roks, metāls, folkmūzika un pat disko elementi! Un kā jau ierast koncertos, kas notiek Spīķeros – ieeja arī uz šo pasākumu ir bezmaksas.

image 1

Ejam tālāk! Ja šovasar pieķer sevi pie domas par to, kā uzlabot savu dzīvi, tad pasākums-nometne „HiPotential” , iespējams, ir tieši tas, kas tev nepieciešams sevis un savas dzīves  restartam. Kā saka pasākuma organizatori, HiPotential ir tava iespēja izrauties no ikdienas un 4 dienu garumā piedzīvotu rūpīgi sagatavotu aktīvās atpūtas, personības izaugsmes un veselīga dzīvesveida programmu. Nometne notiks brīvā un atvērtā gaisotnē, pie dabas, Užavā, nometņu vietā Ganības. Nometne sākas šodien, 6.augustā un ilgst līdz pat 9.augustam. Vairāk par noteikumiem, programmu un izmaksām uzzini hipotential.lv/nometne


Pie Circle K, kā jau ierasts, Tevi gaida enerģijas lādiņš jebkurai tavai šīs vasaras aktivitātei! Iegriezies kādā no jaunā koncepta Circle K, kur varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru jaunajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white