05.07.2019 raidījums

Publicēšanas datums : 05.07.2019

Sveiciens Vasaras izklaižu ceļvedī piektdienā!

Pirms dodamies brīvdienās, tev būs interesanti uzzināt, ka no rītdienas, 6.jūlija vari apmeklēt vienu laikmetīgās mediju mākslas izstādi, kas veltīta vienai šobrīd ļoti aktuālai krāsai, proti, zaļajai. Izstāde ar nosaukumu „Zaļš/atmaskots” ir viens no galvenajiem notikumiem 2019.gada mākslas un zinātnes festivālā, kura ietvaros tiks diskutēts par tieši zaļās krāsas daudzšķautņainību un mēģināts pētīt „zaļo” ārpus ierastajiem priekšstatiem un standartiem. Izstādē tu varēsi aplūkot 20 Latvijas un ārvalstu mākslinieku darbus, kas, iespējams, liks tev uz zaļo krāsu paskatīties ar citām acīm. Izstāde notiek Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā. Ir vasara un, protams, tu var ienirt zaļajā, dodoties pie dabas, bet tu vari ienirt zaļajā arī izstādē Zaļš/atmaskots. Grinča un Šreka fani noteikti būs izstādes apmeklētāju pirmajās rindās. Daba jau arī nekur neaizmuks, vai ne?

image 1

Ejam tālāk. Siguldas pilsdrupās sestdien, 6. jūlijā uzstāsies Ozols. Iepriekšējās tēmas kontekstā, šis ir tas, kurš Ģirts Rozentāls, nevis tas, kuram sakars ar līgo. Pats Ozols saka, ka cer uz šo vakaru un tā īpašo noskaņojumu, jo ideja par pasākumu un pats pasākums ir ilgi plānots un „auklēts” un beidzot vīzija pārtop realitātē. Pavisam nesen Ozolam kopā ar Dree tapis arī videoklips dziesmai „Nekad”, kas iekļauta albumā „Neona pilsēta”. Albums saņēma Latvijas mūzikas gada balvu nominācijā „Labākais hip-hop albums”. Tad nu jābrauc klausīties, kas Ozolam sakāms un pie viena izlocīt kājas hip hopa ritmos. Koncertā piedalīsies arī viesi – „Latgalīšu reps”, Rick Feds, Emil, Niklāvz, Turntabalist Latvia, Dii&Krii un Soraya. Ieeja pilsdrupās no 18:00, koncerta sākums pulksten 19:00.

image 2

Lai visiem labas izklaides brīvdienās! Pa ceļam uz pasākumu noteikti iegriezies kādā no jaunā koncepta Circle K, kur varēsi izbaudīt gardu maltīti no paplašinātās ēdienkartes un patīkamu atmosfēru ieviestajā atpūtas zonā. Un arī izklaides vari sākt turpat, mobilajā telefonā uzspēlējot spēli ‘’Skrāpē un laimē’’, un, iespējams, uzreiz tiekot pie kādas foršas balvas! Vairāk par jaunā koncepta stacijām un spēli ‘’Skrāpē un laimē’’ uzzini Circle K mājaslapā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white