“Why Don't We” atgriežas ar jaunu singlu

Publicēšanas datums : 01.10.2020

Amerikāņu puišu grupu “Why Don't We” atgriezušies mūzikas pasaulē, laižot klajā savu pirmo singlu 2020. gadā. Izpildītāju skaņdarbs ieguvis nosaukumu “Fallin”, kā arī līdztekus tam ticis izdots arī dziesmas videoklips.

Šoreiz dziesminieki spēruši pašpārliecinātu soli, jo iznākušais singls tika producēts viņu pašu spēkiem. Savukārt par pašas dziesmas izdošanu Losandželosas piecinieks sāka runāt jau janvāra mēnesī, stāstot sociālo mediju profilos par jauna skaņdarba ierakstīšanu. 

Šī mums ir bijusi unikāla un pacilājoša pieredze, kad paši pilnībā komponējam un producējam savas dziesmas,” stāsta grupas dalībieks Korbins Besons (Corbyn Besson), “Pēc pēdējo četru gadu pieredzes, esam uzaudzējuši pārliecību un drosmi, lai kļūtu par grupu, par kādu vienmēr esam cerējuši kļūt.”

Dziedātāji patlaban ir laiduši klajā tikai savu debijas albumu “8 Letters”. Lielbritānijas topos tas spējis ieņemt 25. pozīciju, savukārt grupas dzimtenē platei izdevās ierindoties devītajā vietā. Pagājušajā gadā grupa ik mēnesi izdeva pa jaunam singlam, priecējot klausītājus ar tādām dziesmām kā “Big Plans,” “I Don’t Belong In This Club” kopā ar reperi “Macklemore” un ar Eda Šīrana (Ed Sheeran) un Stīva Maka (Steve Mac) palīdzību tapušo - “What Am I.”

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white