“Tones and I” paziņo par jauna singla izdošanu

Publicēšanas datums : 12.11.2020

Austrāliešu dziedātāja “Tones and I” savā Instagram profilā paziņoja par iepriekš nedzirdēta skaņdarba izdošanu. Jaunais ieraksts ar nosaukumu “Fly Away” tiks izdots 13. novembrī.

Pasaules mēroga popularitāti guvušā singla “Dance Monkey” izpildītāja, publiskoja īsu videoklipu no drīz iznākošās dziesmas. Tajā dzirdami ieraksta vārdi, kā arī dzīvžogs, kurš demonstrē singla nosaukumu.

Kopumā mūziķe šogad izdevusi četrus skaņdarbus. Pēdējai no tiem “Ur So F**king Cool” tika laists klajā 29. maijā. Pagaidām nav skaidrs vai izpildītāja tos ietvers savā otrajā albumā, kas potenciāli spētu sekot pērnā gada debijas projektam “The Kids Are Coming”. Par tā daļu kļuva arīdzan visiem zināmā dziesma “Dance Monkey”. 

View this post on Instagram

FRIDAY

A post shared by TONES AND I (@tonesandi) on

Tāpat māksliniece gatavojas Austrālijas mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijai, kas noritēs 25. novembrī. Dziesminiece tikusi nominēta trijās kategorijās - labākais videoklips par video dziesmai “Ur So F**king Cool” , labākā sieviešu kārtas māksliniece par dziesmu “Bad Child” un labākā dziesma par pērnā gada skaņdarbu “Never Seen The Rain”. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Tones And I

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white