“Tones and I” izdevusi savu jauno singlu

Publicēšanas datums : 13.11.2020

Pēc neliela ieskata sniegšanas jaunajā skaņdarbā šīs nedēļas laikā, austrāliešu dziedātāja “Tones and I” nogādājusi saviem klausītājiem vēl nedzirdēto ierakstu “Fly Away”.

Līdz ar jaunā singla izdošanu, dziedātāja sniedza nelielu komentāru preses relīzē, kurā nedaudz pastāstīja par pašu dziesmu un par ko tā ir. Mūziķe atzina, ka skaņdarbs ir par savu sapņu piepildīšanu, sasniedzot savus mērķus un pieņemot realitāti, kas nāk tiem līdzi. “Tā kā esmu ielas izpildītāja, man bija lieli sapņi,” stāsta dziesminiece, “Tomēr šī dziesma tapa iedvesmojoties no tā, kā es domāju, kā es jutīšos pret to, kā es patiesībā jūtos. Tā ir par patiesu laimi un domām kāpēc mums tā ir vajadzīga pret to, ko mēs patiešām vēlamies. Patiesībā mēs vienmēr vēlamies visu, domājot, ka tas darīs mūs laimīgus, taču tas nekad nav tik viegli,” izklāstīja mūziķe.

Dziesma seko singliem “Bad Child” un “Ur So F**kInG cOoL”, kas attiecīgi tika izdoti aprīlī un maijā. Jau ziņojām, ka dziesminiece, visdrīzāk, jaunos singlus ietvers nākamajā studijas albumā, kas sekos pērnā gada debijas projektam “The Kids Are Coming”. Par tā daļu kļuva arīdzan visiem zināmā dziesma “Dance Monkey”.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white